• 004.jpg
  • 003.jpg
  • 001.jpg
  • 005.jpg
  • 002.jpg

Пошук по сайту

Лічильник відвідувачів

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини

СВЯТО ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА!!!

СВЯТО ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА!!!

У 2018 році останній шкільний дзвоник пролунав для понад 185 тисяч випускників 11 класів України.
Діти, батьки, вчителі Городоччини поспішали до шкільних навчальних закладів. Останній дзвоник – це не тільки час підбиття підсумків навчального року, початок канікул, а й дорога в доросле життя для випускників.

Ніщо так швидко не минає, як щасливі безтурботні хвилини шкільного життя. Вони назавжди залишаться в пам’яті вузликом світлих спогадів, дитячих мрій, юнацьких сподівань.

Попереду у дев'ятикласників - складання Державної підсумкової атестації, а на випускників шкіл чекає ЗНО з різних предметів.

Городоцька гімназія

Представники громадської організації «За конкретні справи» були присутні на урочистому святі в багатьох школах району, а також міста. Від імені народного депутата України Олександра Гереги привітали дітей та вчителів зі святом.

Городоцька ЗОШ №4

У цей святковий день багато учнів отримали грамоти та подяки за високі досягнення в навчанні, звучали напутні слова випускникам, вітання всім педагогічним працівникам та батькам із хвилюючим і радісним святом Останнього дзвінка. Одинадцятикласникам висловили побажання успішно скласти ЗНО, здійснення своїх особистих планів та задумів, бути справжніми громадянами своєї держави, гордо нести ім’я українця.

Тож нехай останній дзвінок збереже пам’ять про школу, про друзів, про вчителів. Хай життя випускників буде радісним, щасливим, сповненим високих сподівань.

Андрій Савченко.

"НАШ ГОРОДОК"

© 2011 All right reserved. Інформаційний портал Городоцького району.     Створення сайтів
При передруці матеріалів посилання на сайт є обов'язковим! Відповідальність за достовірність фактів несе автор публікації.

Олександр Герега народний депутат України За конкретні справи АТП Чемерівці