• 004.jpg
  • 001.jpg
  • 005.jpg
  • 003.jpg
  • 002.jpg

Пошук по сайту

Лічильник відвідувачів

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини

Свято-Троїцький храм в с. Велика Яромирка

Свято-Троїцький храм в с. Велика Яромирка

«Свята Трійця — важливе поняття у більшості християнських вчень. Це поняття об’єднує разом три особи (три лики, три образи, три прояви) Бога, розглядає сутність Бога в трьох особах. Це поняття використовується більшістю християнських церков. Віра в Святу Трійцю є першою умовою вступу до Світової Ради Церков».

Біблійна школа

На свято прийнято прикрашати храми й власні домівки зеленню. Під час богослужіння прихожани стоять у церкві з квітами в руках, висловлюючи тим самим радість і вдячність Богові за духовне життя.

27 травня для парафіян Свято-Троїцького храму, що в селі Велика Яромирка Городоцького району, цей день особливий тому, що вони святкують храмове свято. У святкових заходах взяли участь представники політичної партії «За конкретні справи». Вадим Якубовський від імені народного депутата України Олександра Володимировича Гереги побажав усім присутнім міцного здоров'я, довгих років життя, миру та благополуччя, впевненості у безхмарному майбутньому нашої держави. На свято також був запрошений голова Городоцької ОТГ Василь Підлісний, депутат Городоцької міської ради Олег Пасічник.

Андрій Савченко

"НАШ ГОРОДОК"

© 2011 All right reserved. Інформаційний портал Городоцького району.     Створення сайтів
При передруці матеріалів посилання на сайт є обов'язковим! Відповідальність за достовірність фактів несе автор публікації.

Олександр Герега народний депутат України За конкретні справи АТП Чемерівці