• 002.jpg
  • 004.jpg
  • 003.jpg
  • 005.jpg
  • 001.jpg

Пошук по сайту

Лічильник відвідувачів

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини

Благодійний аукціон у центрі комплексної реабілітації

Благодійний аукціон у центрі комплексної реабілітації

05 червня в рамках святкування Дня дитинства в Городоцькому районному центрі комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю відбувся святковий концерт, підготовлений його вихованцями, та благодійний аукціон, у якому взяли участь представники від обласної, районної та міської рад, районної державної адміністрації, відділу культури, національностей, релігій та туризму Городоцької міської ради, відділу освіти Городоцької міської ради, депутати районної та міської рад, приватні підприємці, представники ГО «За конкретні справи», інших громадських організацій, пенсійного фонду та небайдужі громадяни.

Цього року на аукціон було представлено 104 лоти, і майже усі вироби було продано.

Роботи демонстрували дитячу майстерність у живописі, виробів із глини, бісеру, тіста, гіпсу, випалювання на дереві. За право придбати ту чи іншу роботу точилася справжня боротьба, тож інколи вартість роботи зростала вдвічі і навіть утричі. Ціну встановлювали, виходячи з вартості матеріалів, витрачених на роботу та оздоблення. Загальна сума зібраних коштів на аукціоні близько 15 тисяч грн. Найдорожчий лот – пішов з торгів за 1200 грн., який було придбано  працівниками Городоцької міської ради. За виручені кошти придбають новий велотренажер та матеріали, необхідні для роботи в майстернях та кабінеті трудового навчання.

Роботи демонстрували дитячу майстерність у живописі, виробів із глини, бісеру, тіста, гіпсу, випалювання на дереві

Ольга Федорова, фотографії Андрія Савченка

"НАШ ГОРОДОК"

© 2011 All right reserved. Інформаційний портал Городоцького району.     Створення сайтів
При передруці матеріалів посилання на сайт є обов'язковим! Відповідальність за достовірність фактів несе автор публікації.

Олександр Герега народний депутат України За конкретні справи АТП Чемерівці