• 002.jpg
  • 003.jpg
  • 005.jpg
  • 004.jpg
  • 001.jpg

Пошук по сайту

Лічильник відвідувачів

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини

ТЕХНОПАРК ГРОМАДИ ПОПОВНИВСЯ

ТЕХНОПАРК ГРОМАДИ ПОПОВНИВСЯ

Минулого тижня голова Городоцької громади підписав угоду з керівництвом аграрної компанії «Агрохолдинг-2012». В результаті технопарк комунального підприємства збільшився на п’ять одиниць техніки.

Вперше у Хмельницькій області відбулася подія, яка практичними діями продемонструвала вагому підтримку об’єднаних територіальних громад аграрною компанією. 31 травня «Агрохолдинг-2012» передав шести грома-дам, на чиїх територіях компанія обробляє землі, сільськогосподарську техніку.
- Технології сільгоспвиробництва йдуть уперед, відтак, час вимагає і зміни підходу до праці у сільському го-сподарстві, - зазначив Василь Мороз, генеральний директор ТОВ «Агрохолдинг-2012». – Тож агрохолдинг оно-влює свій технопарк. Але техніка, яка працювала на полях досі, ще може багато років прослужити громадам. Це - наш частковий внесок у поліпшення благоустрою населених пунктів тих громад, з якими ми тісно спів-працюємо. Тим більше, що ми надаватимемо їм практичну допомогу і в ремонті, і в підтриманні технічного стану даної техніки. 
- Окрім того, прагнемо не лише поліпшити матеріальний стан громад, а й продемонструвати співробіт-ництво з органами місцевого самоврядування, - підкреслив Михайло Бойко, заступник генерального директора ТОВ «Агрохолдинг-2012».
Всього компанія передала 20 одиниць техніки. Були враховані пропозиції громад та їхні потреби у певній тех-ніці. Відтак, Солобковецька сільська об’єднана територіальна громада, що на Ярмолинеччині, отримала 2 оди-ниці техніки, Гуківська громада (Чемеровеччина) – 3 одиниці, Вовковинці - 6 одиниць, Баламутівка - 1, Чемерівці – 3 і Городоцька міська об’єднана територіальна громада – п’ять. 
- Городок був ініціатором даної справи, - зауважив Василь Підлісний, Городоцький міський голова. – Коли свого часу порушувалося питання про долю техніки, не задіяної у виробництві Агрохолдингу, ми запропону-вали передати її громадам. Бо, дійсно, комунальним підприємствам бракує тих самих тракторів чи вантажі-вок, щоб обслуговувати всі населені пукти громади. 
- Тож дякуємо Агрохолдингу за співпрацю і взаєморозуміння, - додав Олександр Собань, Чемеровецький се-лищний голова. - Це вагоме посилення потужності наших комунальних підприємств. Окрім того, стоїмо на порозі створення кооперативів, тож дана техніка є дуже важливою підтримкою для нас.
Договори купівлі-продажу техніки між керівництвом «Агрохолдингу-2012» та головами громад було укладено того ж дня. Далі механізатори оглянули техніку, і вона поїхала у комунальні підприємства відповідних громад. У Городок попрямували два трактори, два ГАЗ-53 та один ЗІЛ.


Наталія ПОПОВИЧ

"НАШ ГОРОДОК"

© 2011 All right reserved. Інформаційний портал Городоцького району.     Створення сайтів
При передруці матеріалів посилання на сайт є обов'язковим! Відповідальність за достовірність фактів несе автор публікації.

Олександр Герега народний депутат України За конкретні справи АТП Чемерівці