День Святого Антонія

День Святого Антонія

 

Ранок 13-го червня у м. Городку був особливим. У храмі святого Станіслава зібралися тисячі парафіян, паломників та священнослужителів із багатьох регіонів України, щоб помолитись до Бога за заступництвом св. Антонія, чудодійний образ якого знаходиться в парафії. Цього святого особливо шанують люди, оскільки за його посередництвом отримують від Бога необхідні благодаті. На іконах святий завжди зображений із символом Слова Божого — книгою. Невинність і доброта - саме ті якості, за які люди піднесли Антонія до рангу святих. Своє життя він присвятив зціленню хворих і просвітництву необізнаних. Господь творив великі дива через Антонія, проявляючи свою любов і милосердя. До цього часу його образ допомагає грішникам знайти праведний шлях, полюбити Бога й знайти істину у вірі. Сучасники Антонія шанували його за великий дар слова й зцілення, тому його і зарахували до лику святих в 1232 році. І до сьогодні люди віддають йому данину поваги в день святого Антонія.

У храмі святого Станіслава залунали дзвони і почалась Свята Меса, яку очолив отець Павел Островський, настоятель українського вікаріату ордену Отців Маріянів.

Звуки дзвонів лунали в серцях кожного віруючого, який прийшов на цю урочистість з подяками за всі отримані благодаті від Бога за посередництвом великого святого – св. Антонія з Падуї.

На богослужіння до храму завітали засновник ГО «За конкретні справи», голова Українського інституту дослідження екстремізму  Галина Федорівна Герега та народний депутат України, почесний громадянин міста Городок Олександр Володимирович Герега. Також перший заступник голови Хмельницької обласної ради Неоніла Андрійчук, депутат Верховної Ради України I-го скликання, депутат Хмельницької обласної ради  Володимир Поворозник, голова Городоцької районної державної адміністрації Віталій Кропивницький, голова Городоцької районної ради Ольга Зелінська  та голова Городоцької ОТГ Василь Підлісний.

День Святого Антонія

На закінчення Євхаристії всі присутні молились до св. Антонія з Падуї. Процесія з Пресвятими дарами обійшла навколо храму. Своїм співом прикрашав Літургію хор з парафії святого Станіслава. Тож нехай святий Антоній почує наші молитви і виступить заступником перед Богом у наших проханнях миру для України!

Андрій Савченко