З Днем медичного працівника!

З Днем медичного працівника!

17 червня — професійне свято працівників галузі охорони здоров’я України -  День медичного працівника. Це свято не тільки лікарів, але також медсестер, фельдшерів, лаборантів, санітарів і всіх тих, хто так чи інакше пов’язаний з медициною.

Додамо, що існує також Міжнародний день лікаря, який святкують у перший понеділок жовтня.

Напередодні свята, 15 червня, в приміщенні міського Будинку культури відбулися урочисті заходи.

З професійним святом медичних працівників привітали голова Городоцької районної державної адміністрації Віталій Кропивницький, голова Городоцької районної ради Ольга Зелінська, керуюча справами виконавчого комітету Городоцької міської ради Ольга Бистрицька, голова районної організації політичної партії «За конкретні справи» Вадим Віталійович Якубовський, який побажав усім міцного здоров’я та натхнення в нелегкій праці, передав вітання від народного депутата України Олександра Володимировича Гереги та акцентував увагу на тому, що для Олександра Володимировича пріоритетними завданнями були й залишаються розвиток і покращення медичної галузі, зробити медицину доступною та якісною для кожної української сім'ї.

За сумлінну і добросовісну працю на ниві охорони здоров’я та з нагоди професійного свята кращих медичних працівників нагороджено Почесними грамотами та подяками. Колег вітали головний лікар Городоцької ЦРЛ, депутат обласної ради Микола Дралюк та  головний лікар  Городоцького РЦ ПМСД  Анатолій Андрійчук.

З Днем медичного працівника!

Урочистості змінилися чудовим концертом.

Андрій Савченко.