Незабутній відпочинок у Коблево

Галина Федорівна та Олександр Володимирович Гереги підготували для учасників проекту «Спартакіада Поділля 2018» неочікувані сюрпризи та подарунки

Засновники громадської організації «За конкретні справи» Галина Федорівна та Олександр Володимирович Гереги підготували для учасників проекту «Спартакіада Поділля 2018» неочікувані сюрпризи та подарунки. Зокрема для учасників Городоцького ансамблю сучасного танцю «Колібрі» була організована 7-денна подорож до моря на базу відпочинку «Пурпурові Вітрила» у Коблево - на один із кращих курортів Чорноморського узбережжя.

Незабутній відпочинок у Коблево
Нескінченна морська широчінь, блакитне небо, чиста вода, шум хвиль, дивовижна краса природи, ігри, розваги, конкурси. Чи не про це мріяли діти в суворі зимові будні? Бо що може бути кращим, ніж відпочинок на піщаному березі моря?

 

Цьогоріч діти купалися, засмагали, подорожували, відвідували місцевий аквапарк, а головне – знайомилися з однолітками із сусідніх районів, спілкувалися, ділилися враженнями від відпочинку. Також була цікава подорож до найкращих в Європі світло-музичних фонтанів Вінниці.

 Подорож до найкращих в Європі світло-музичних фонтанів Вінниці

Тож додому юні городоччани повернулися здоровими, засмаглими, щасливими та вдячні Галині Федорівні та Олександру Володимировичу Герегам за незабутню подорож.

Андрій Савченко