• 002.jpg
  • 004.jpg
  • 005.jpg
  • 001.jpg
  • 003.jpg

Пошук по сайту

Лічильник відвідувачів

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини

21 червня Українське товариство сліпих відзначило 85-річницю від дня створення

21 червня Українське товариство сліпих відзначило 85-річницю від дня створення

Ця подія наклала глибокий відбиток на подальше життя людей з вадами зору. Вона об’єднала усіх незрячих України в одну сім’ю. 

Ці люди – як одна сім’я. У кожного своя доля, та спільна проблема. Тому кожен має змогу поділитися переживанням з такими ж як  сам. А ще почути слова підтримки та підбадьорення.

 - УТОС – це, на мою думку, найгуманніша організація зі всіх, - зазначає Станіслав Паюк, член Городоцької ТПО УТОС. – До її лав я долучився в 1989 році. Хоча око втратив ще будучи студентом другого курсу Кам’янець-Подільської сільськогосподарської академії (нещасний випадок під час катання на лижах із друзями). Та відколи став членом УТОСу, зрозумів, як потрібна підтримка та спілкування з людьми, які мають аналогічні проблеми.

Загалом, Товариство незрячих на Городоччині почало працювати 42 роки тому. Заснував товариство городоччанин Віктор Кахно. З того часу утосівці двічі на рік збираються разом – у день створення організації та восени - у Міжнародний день білої тростини. А ще – повсякчас час отримують підтримку та допомогу.

 - На сьогодні в Городоцькій первинній територіальній організації УТОС налічується на обліку 127 чоловік, - розповідає Іван Франков, голова Городоцької ПТО УТОС. – Це люди з І, ІІ та ІІІ групами інвалідності по зору. Членам товариства надаються різноманітні послуги, зокрема, перукаря, по ремонту взуття, прання. Чимало нам допомагають різні спонсори та меценати. Особливо – народний депутат Верховної Ради України Олександр Герега, директор Сатанівського плодоконсервного заводу Володимир Гуменний, директор ЗАТ «Оболонь» В. Слободян, а також керівники району та міста, які ніколи про нас не забувають, завжди відвідують та надають різноманітну допомогу.

І цього року – з нагоди 85-річниці від дня створення Всеукраїнської організації - городоцьких утосівців прийшли вітати керівники району та громади, зокрема голова Городоцької РДА Віталій Кропивницький, голова Городоцької районної ради Ольга Зелінська, заступник міського голови Олена Матвєйцева, помічник народного депутата України Олександра Гереги Василь Накутній, представники управління соціального захисту населення Городоцької РДА Любов Баран та Лариса Гріх. Відзнаки, подяки, грамоти та подарунки були вручені голові Городоцької ПТО УТОС, а також найактивнішим членам організації.  

До свята в подарунок утосівцям святковий концерт підготували і працівники міського будинку культури. Зі сцени звучали пісні у виконанні ветеранського хору та вокалістів співочих колективів будинку культури. 

Наталія Попович

"НАШ ГОРОДОК"

© 2011 All right reserved. Інформаційний портал Городоцького району.     Створення сайтів
При передруці матеріалів посилання на сайт є обов'язковим! Відповідальність за достовірність фактів несе автор публікації.

Олександр Герега народний депутат України За конкретні справи АТП Чемерівці