• 002.jpg
  • 005.jpg
  • 003.jpg
  • 001.jpg
  • 004.jpg

Пошук по сайту

Лічильник відвідувачів

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини

День Преподобного Онуфрія Великого

Божественна Літургія в честь пам’яті Онуфрія Великого

25 червня православна церква вшановує пам'ять Преподобного Онуфрія Великого, подвижника і пустельника, який своїм життєвим прикладом показав велике смирення, терпіння і любов до Бога. Цього дня православна община Городоччини зібралася в Святоонуфріївському храмі, щоб вкотре молитовно вшанувати великого святого, приклонитися до ікони Святого Онуфрія, тим самим просячи його заступництва перед Богом.

Божественну Літургію в честь пам’яті Онуфрія Великого звершували благочинний Новоушицького р-ну священик Петро Зощук, благочинний Чемеровецького р-ну священик Микола Божумінський та 13 священиків православних храмів Городоцького благочиння.

На богослужіння до храму завітав голова Городоцької ОТГ Василь Підлісний.

Від імені народного депутата України Олександра Гереги особливі слова вдячності за багаторічні пастирські труди отцю Олексію Добошу висловив Вадим Якубовський, який також побажав усім присутнім міцного здоров'я, довгих років життя, миру та благополуччя, впевненості у безхмарному майбутньому нашої держави.

Андрій Савченко

"НАШ ГОРОДОК"

© 2011 All right reserved. Інформаційний портал Городоцького району.     Створення сайтів
При передруці матеріалів посилання на сайт є обов'язковим! Відповідальність за достовірність фактів несе автор публікації.

Олександр Герега народний депутат України За конкретні справи АТП Чемерівці