• 001.jpg
  • 002.jpg
  • 003.jpg
  • 004.jpg
  • 005.jpg

Пошук по сайту

Лічильник відвідувачів

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини

День Національної поліції України

День Національної поліції України

В Україні 4 липня відзначається День Національної поліції України. Цей день запроваджений згідно з Указом президента України від 4 квітня 2018 року.

У Городоцький ВП ГУНП в Хмельницькій області для привітань завітали представники органів місцевого самоврядування, а саме голова Городоцької районної ради Зелінська Ольга Петрівна, заступник голови Городоцької РДА Бабин Віктор Петрович та голова Городоцької міської ОТГ Підлісний Василь Васильович. Насамперед вони побажали здоров’я, наснаги, добробуту, мудрості у рішеннях та родинного затишку та подякували працівникам поліції за службу, врятовані життя та надану допомогу.

Також окремим працівникам поліції були вручені грамоти та цінні подарунки за сумлінне та професійне виконання службових обов’язків і завдань, пов’язаних з охороною прав та свобод людини, протидії злочинності, підтримання публічної безпеки та порядку та з нагоди Дня Національної поліції України.

Роман Конюшко

"НАШ ГОРОДОК"

© 2011 All right reserved. Інформаційний портал Городоцького району.     Створення сайтів
При передруці матеріалів посилання на сайт є обов'язковим! Відповідальність за достовірність фактів несе автор публікації.

Олександр Герега народний депутат України За конкретні справи АТП Чемерівці