• 003.jpg
  • 005.jpg
  • 001.jpg
  • 004.jpg
  • 002.jpg

Пошук по сайту

Лічильник відвідувачів

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини

День вчителя - свято, яке залишається з нами назавжди

День вчителя - свято, яке залишається з нами назавжди

День учителя - одне з найбільш шанованих професійних свят усіх працівників освітньої сфери, завжди було і залишається улюбленим нами ще зі шкільних часів. Підтримуючи цю добру традицію, ми поспішаємо приєднатися до привітань на адресу всіх учителів та педагогів. Бажаємо їм міцного і непохитного здоров’я, трепетного ставлення до учнів і найкращих успіхів у навчальному процесі.

Урочистості з нагоди Дня працівників освіти відбулися 5 жовтня в Городоцькому міському Будинку культури. Зі словами вітань до педагогів району звернулись: міський голова Василь Підлісний, народний депутат України I скликання, депутат Хмельницької обласної ради Володимир Поворозник, перший заступник голови Городоцької районної державної адміністрації Сергій Зборовський, голова Городоцької районної ради Ольга Зелінська, голова Городоцької районної організації політичної партії «За конкретні справи» Вадим Якубовський, начальник відділу освіти Городоцької міської ради – Сергій Рибак, начальник відділу освіти Городоцької РДА – Вадим Пунда та інші.

За сумлінну і плідну працю на освітянській ниві, вагомий внесок у справу навчання і виховання підростаючого покоління багатьом педагогічним працівникам району були вручені почесні грамоти та відзнаки.

Святковий настрій та дружню атмосферу протягом святкування дарували всім присутнім учні навчальних закладів та творчі колективи Городоччини. Подарунком для освітян від народного депутата України Олександра  Гереги став виступ відомого в Україні квартету «Акорд» з м.Тернопіль.

Андрій Савченко

"НАШ ГОРОДОК"

© 2011 All right reserved. Інформаційний портал Городоцького району.     Створення сайтів
При передруці матеріалів посилання на сайт є обов'язковим! Відповідальність за достовірність фактів несе автор публікації.

Олександр Герега народний депутат України За конкретні справи АТП Чемерівці