• 005.jpg
  • 004.jpg
  • 001.jpg
  • 002.jpg
  • 003.jpg

Пошук по сайту

Лічильник відвідувачів

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини

Завітали на 100-літній ювілей

10 жовтня свій 100-літній ювілей відзначив довгожитель м. Городка Іван Петрович Столяр

10 жовтня свій 100-літній ювілей відзначив довгожитель м. Городка Іван Петрович Столяр. Іменинника зі святом приїхали привітати перший заступник голови Городоцької районної державної адміністрації Сергій Зборовський, голова Городоцької районної ради Ольга Зелінська, керуюча справами, секретар виконавчого комітету Городоцької міської ради Ольга Бистрицька та інші. Від імені народного депутата України Олександра Гереги іменинника привітали Лариса Голотова та депутат Городоцької міської ради Олег Федоров, а також рідні, друзі, колеги по роботі. Крім теплих слів та квітів, ветеран Другої світової війни отримав багато подарунків. Також у цей святковий день для іменинника звучали пісні у виконанні аматорського народного фольклорного  ансамблю «Сонячне коло».

Народився Іван Петрович 10.10.1918 року в с. Чорниводи (хутір Млинці). У сім’ї було шестеро дітей: три хлопчики та три дівчинки. Загалом доля подарувала чоловіку складний життєвий шлях. У 1933 році молодим юнаком пішов працювати помічником котельника в Городоцький цукровий завод.  У 1939 році  Івана Петровича призвали на службу до лав радянської армії, де його застала Друга світова війна. Пройшовши горнило фашистського пекла, додому повернувся в 1948 році, одружився на односельчанці Вірі, з якою виростили двоє дітей: дочку Олександру та сина Володимира. Все своє життя  Іван Петрович пропрацював на цукровому заводі. У вільний від роботи час ремонтував для людей телевізори та електроприлади. На пенсію вийшов у 1985 році. Дружина померла в 2004 році. Має двоє онуків та одного правнука.

100 років — чималий ювілей. І хочеться побажати Івану Петровичу міцного здоров’я і ясного розуму. Ювіляр багато чого побачив на своєму віку: і щастя, і радість, і любов, і дружбу, і успіх. Тому в цей день у нас лише одне побажання: будьте завжди здоровим. З Днем народження Вас!

10 жовтня свій 100-літній ювілей відзначив довгожитель м. Городка Іван Петрович Столяр

Андрій Савченко

"НАШ ГОРОДОК"

© 2011 All right reserved. Інформаційний портал Городоцького району.     Створення сайтів
При передруці матеріалів посилання на сайт є обов'язковим! Відповідальність за достовірність фактів несе автор публікації.

Олександр Герега народний депутат України За конкретні справи АТП Чемерівці