• 002.jpg
  • 004.jpg
  • 005.jpg
  • 003.jpg
  • 001.jpg

Пошук по сайту

Лічильник відвідувачів

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини

З Днем визволення України від фашистських загарбників!

У м. Городку з нагоди Дня визволення України від фашистських загарбників відбувся мітинг та покладання квітів до Обеліска Слави

26 жовтня 2018 р. у м. Городку з нагоди Дня визволення України від фашистських загарбників відбувся мітинг та покладання квітів до Обеліска Слави, у якому взяли участь голова Городоцької районної ради Ольга Зелінська, заступник голови Городоцької районної державної адміністрації Сергій Зборовський, Городоцький міський голова Василь Підлісний, голова районної організації політичної партії «За конкретні справи» Вадим Якубовський, керівники установ, ветерани Великої Вітчизняної війни та праці, працівники органів державної влади та місцевого самоврядування, громадськість міста, члени Городоцької районної організації політичної партії «За конкретні справи».

Після мітингу городоччани відвідали тематичну виставку в міському будинку культури «Дорогами війни».

З Днем визволення України!

Приєднуємося до вшанування всіх, хто забезпечив звільнення України від фашистських загарбників! Добра пам’ять про них завжди буде жити в наших серцях.

З Днем визволення України!

Андрій Савченко

"НАШ ГОРОДОК"

© 2011 All right reserved. Інформаційний портал Городоцького району.     Створення сайтів
При передруці матеріалів посилання на сайт є обов'язковим! Відповідальність за достовірність фактів несе автор публікації.

Олександр Герега народний депутат України За конкретні справи АТП Чемерівці