Персональна виставка майстринь декоративно-прикладного мистецтва

Персональна виставка майстринь декоративно-прикладного мистецтва

 15 листопада 2018 року в Городоцькому міському Будинку культури відбулася персональна виставка майстринь декоративно-прикладного мистецтва - сестер Лариси Клепас (Мазур) та Ольги Слободанюк.

У доробку в сестер сотні  різних виробів, які пройняті любов’ю до усього, що нас оточує.

Лариса Клепас (Мазур) закінчила Харківське художнє училище, Львівське училище прикладного мистецтва імені І. Труша та Львівську академію друкарства зі спеціальності «Графіка». З 2001 по 2011 р.  працювала викладачем Городоцької художньої школи. З 2012 р. почала активно займатися декоративно-прикладним мистецтвом, створюючи композиції з використанням вовни. На виставці представлені натюрморти, виконані у цих техніках.

Ольга Слободанюк (Мазур), молодша сестра Лариси, навчалася у Хмельницькому училищі за спеціальністю «Художник-оформлювач» та Борщівському агротехнічному коледжі. З 2010 року розпочала свою діяльність у сфері декоративно-ужиткового мистецтва, займається створенням різножанрових картин, викладених із різних круп.

Обидві майстрині –  учасниці численних виставок, ярмарок, фестивалів.

Персональна виставка майстринь декоративно-прикладного мистецтва - сестер Лариси Клепас (Мазур) та Ольги Слободанюк

Персональна виставка майстринь декоративно-прикладного мистецтва - сестер Лариси Клепас (Мазур) та Ольги Слободанюк

Обидві майстрині –  учасниці численних виставок, ярмарок, фестивалів.

На виставку завітали: влада району, творча молодь,  представники Хмельницької обласної громадської організації «За конкретні справи»

Персональна виставка майстринь декоративно-прикладного мистецтва

Усі, хто завітав на виставку, мали можливість ознайомитися з творчістю сестер, побачити вироби з вовни, картини з використанням різних круп та спецій, витвори декоративно-прикладного мистецтва, жіночі сумочки, головні убори, дитячі іграшки тощо.

Під час презентації Ольга Слободанюк та Лариса Клепас розповіли про свій творчий шлях, відповідали на запитання.

На виставку завітали: влада району, творча молодь,  представники Хмельницької обласної громадської організації «За конкретні справи».

Виступ  Олександра Шевчука - керівника народного ансамблю міського Будинку культури «Співуче джерело»

Музичним сюрпризом для усіх присутніх став виступ  Олександра Шевчука - керівника народного ансамблю міського Будинку культури «Співуче джерело», який виконав для усіх присутніх декілька українських народних пісень.

Відвідувачі заходу отримали задоволення та приємні враження від своєрідних та оригінальних авторських робіт городоцьких майстринь

Відвідувачі заходу отримали задоволення та приємні враження від своєрідних та оригінальних авторських робіт городоцьких майстринь. Побажаємо Ларисі Клепас та Ользі Слободанюк креативності, цікавих творчих задумів, нових виставок та презентацій.

Андрій Савченко