Героїко-патріотичний фестиваль-конкурс «Червона калина» відбувся у Хмельницькому

Героїко-патріотичний фестиваль-конкурс «Червона калина»

13 – 14 лютого у приміщенні Хмельницького обласного науково-методичного центру культури і мистецтва відбулась фінальна частина обласного героїко-патріотичного фестивалю-конкурсу «Червона калина».

Захід приурочили до вшанування подвигу учасників бойових дій на території інших держав, хто боронив і продовжує боронити свободу, незалежність і мир українського народу.

Квартет L.I.T.O.

Мета пісенного свята – патріотичне виховання молоді, популяризація кращих взірців естрадної пісенної творчості; розкриття та подальший розвиток творчого потенціалу молоді; підвищення сценічної майстерності молодих виконавців. До уваги брали наступні критерії: відповідність тематиці фестивалю, рівень виконавської майстерності, сценічна культура.

Організатором фестивалю-конкурсу виступило управління культури, національностей, релігій та туризму Хмельницької обласної державної адміністрації та Хмельницький ОНМЦКМ. Загалом у конкурсі взяли участь понад 180  творчих одиниць. Приємно відзначити, що  1 місце та головний приз у  номінації «Вокальні ансамблі» отримали викладачі Городоцької дитячої музичної школи  квартет L.I.T.O. (керівник Тетяна Горват);

Диплом

Героїко-патріотичний фестиваль-конкурс «Червона калина» відбувся у Хмельницькому

2 місце  у номінації «Вокал» посіла  Інна Лисаківська (с. Велика Яромирка Городоцького району)

Нехай кожен день приносить Вам, шановні переможці, радість і задоволення від зробленого, а Ваші  щирість і талант знаходять відгук у серцях Ваших вихованців.

Ольга Федорова