• 004.jpg
  • 003.jpg
  • 002.jpg
  • 005.jpg
  • 001.jpg

Пошук по сайту

Лічильник відвідувачів

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини

Проект «Казка, втілена у «Казку»

Проект називається «Казка, втілена у «Казку»

25 квітня дизайнери компанії «Епіцентр К»  презентували працівникам дошкільного закладу «Казка» та батькам маленьких вихованців, як виглядатиме садочок вже зовсім скоро. Проект називається «Казка, втілена у «Казку».

 За задумом дизайнерів фасад садочка буде різнокольоровим, а центральну частину будівлі прикрашатиме веселка. Також на садочку будуть зображені герої українських народних казок та мультиплікаційних фільмів.

Алла Карвацька, завідувач ЗДО «Казка»

Олена Матвєйцева - Голова районної державної адміністрації

  • Відверто кажучи, це - грандіозний проект і в моїй практиці – перший такий великий об’єкт, - розповів архітектор та дизайнер Олексій Гребеніченко. - Тому робота буде великою та значною. Ми пропонуємо розмалювати саму будову різними фарбами, а на головні фасади хочемо нанести велику веселку. Також на кожному головному фасаді плануємо зробити об’ємну репродукцію казок, а під маленькими вікнами будуть відображені маленькі репродукції, які відображуватимуть сюжетну лінію казок. Щоб діти могли переглядати малюнки і бачити, як відтворюється казка.
  • Плануємо поєднати як українські народні казки, так і сучасні мультфільми, якими діти зараз захоплюються, - додала дизайнер Тетяна Саванок. - Та основні елементи - це герої наших українських казок, які в народі переказують з покоління в покоління. Зокрема, це «Колобок», «Івасик Телесик», «Кривенька качечка», «Ріпка», «Золотий ключик». А герої сучасних мультфільмів будуть їх доповнювати.

Роботи розпочнуться після великодніх свят. За літо дизайнери планують відштукатурити фасади і, якщо дозволять погодні умови, нанести малюнок.

  • Вже багато років триває капітальний ремонт нашого дитсадка, - сказала Алла Карвацька, завідувач ЗДО «Казка». – За сприяння нардепа Олександра Герега зроблений капітальний ремонт пральні, харчоблоку, замінено покрівлю, утеплений фасад. Тепер і батьки, і ми, працівники дитсадка, з нетерпінням очікуємо, коли наш, найбільший в районі, садочок буде естетично оформлений у яскраві, життєрадісні кольори. А ще сподіваємося на облаштування території, заміну огорожі та внутрішні ремонтні роботи. І наші діти отримають «Казку, втілену у «Казку».

Наталія Попович

Фотографії Андрія Савченка

"НАШ ГОРОДОК"

© 2011 All right reserved. Інформаційний портал Городоцького району.     Створення сайтів
При передруці матеріалів посилання на сайт є обов'язковим! Відповідальність за достовірність фактів несе автор публікації.

Олександр Герега народний депутат України За конкретні справи АТП Чемерівці