ВИСТАВКА МИСЛИВСЬКИХ СОБАК – 2019

Десята Городоцька виставка мисливських собак відбулась 4 квітня на території стадіону «Цукровик»

Десята Городоцька виставка мисливських собак відбулась 4 квітня на території стадіону «Цукровик». На виставку прибули господарі зі своїми вірними друзями – собаками мисливських  порід - із дев’яти областей України, а також Польщі та Молдови. Головним експертом, організатором і суддею виставки був Петро Войталюк. Він приємно вражений кількістю собак, які взяли участь у виставці і конкурсі.

Десята Городоцька виставка мисливських собак

Десята Городоцька виставка мисливських собак

Десята Городоцька виставка мисливських собак

Десята Городоцька виставка мисливських собак

Головний спонсор виставки – Хмельницька обласна громадська організація «За конкретні справи»

 - На початку виставки зареєстрованих собак було понад 160, реєстрація тривала аж до завершення виставки. Тож загалом собак виявилось більше 200, – розповідає організатор. - Переможці конкурсу будуть брати участь у Всеукраїнському конкурсі собак, який відбудеться в Києві на початку червня. Це важлива подія, і я дуже вдячний усім, хто допомагав в організації  як фінансово, так і в інший спосіб.

Головний спонсор виставки – Хмельницька обласна громадська організація «За конкретні справи».

Вадим Якубовський від імені народного депутата України Олександра Гереги привітав усіх присутніх з цією визначною подією.

Головним експертом, організатором і суддею виставки був Петро Войталюк

Вадим Якубовський від імені народного депутата України Олександра Гереги привітав усіх присутніх з цією визначною подією

Маріанна Шкаврон

Фотографії Андрія Савченка