• 002.jpg
  • 004.jpg
  • 001.jpg
  • 003.jpg
  • 005.jpg

Пошук по сайту

Лічильник відвідувачів

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини

Випуск Городоцької дитячої музичної школи

Випуск Городоцької дитячої музичної школи

Естетичне виховання дитини - складне, багатопланове явище, невіддільною частиною якого є музична творчість. Протягом шести або восьми років іде процес навчання в музичній школі. Викладачі школи за цей час допомагають дитині розвити талант до музики і не пропустити моменту зародження творчої особистості.

  

23 травня 2019 року в приміщенні Городоцької дитячої музичної школи відбулося традиційне свято - випуск дітей після завершення навчання. Відтак, за традицією у гарно прибраному залі з такої нагоди зібралися винуватці торжества, їх батьки та родичі, викладачі музичних дисциплін та гості.

Випуск Городоцької дитячої музичної школи

Від імені народного депутата України Олександра Гереги Вадим Якубовський побажав  юним музикантам нових творчих злетів на життєвому шляху

Вадим Якубовський

Після урочистої частини випускникам вручали документи про завершення навчання в музичній школі

Від Городоцької міської ради  привітала випускників Ольга Бистрицька

З вітальними  словами до випускників звернулась директор музичної школи Галина Гуменюк, акцентуючи увагу на тому, що всі випускники упродовж усіх років навчання були активними, ретельно виконували поради своїх наставників, що дало змогу кожному з них отримати відповідні знання з обраного музичного інструмента. Від Городоцької міської ради  привітала випускників Ольга Бистрицька. Від імені народного депутата України Олександра Гереги Вадим Якубовський побажав  юним музикантам нових творчих злетів на життєвому шляху, весни в душі, мирного неба над головою.

Після урочистої частини випускникам вручали документи про завершення навчання в музичній школі.

До уваги глядачів юні таланти школи представили свої найкращі номери, намагалися здивувати розмаїттям музичних інструментів, подарувати справжні хвилини насолоди музикою і шляхетністю музичного мистецтва.

До уваги глядачів юні таланти школи представили свої найкращі номери

До уваги глядачів юні таланти школи представили свої найкращі номери

До уваги глядачів юні таланти школи представили свої найкращі номери

Випуск Городоцької дитячої музичної школи

Можливо, випускники не оберуть професію музиканта, проте обов'язково стануть гармонійно розвинутими особистостями, гідними поважними людьми. Обдаровані діти - це майбутня еліта України.

Андрій Савченко

"НАШ ГОРОДОК"

© 2011 All right reserved. Інформаційний портал Городоцького району.     Створення сайтів
При передруці матеріалів посилання на сайт є обов'язковим! Відповідальність за достовірність фактів несе автор публікації.

Олександр Герега народний депутат України За конкретні справи АТП Чемерівці