• 004.jpg
  • 002.jpg
  • 001.jpg
  • 003.jpg
  • 005.jpg

Пошук по сайту

Лічильник відвідувачів

Релігія району

Освячення храму святої великомучениці Людмили княгині Чеської

Освячення храму святої великомучениці Людмили княгині Чеської

29 вересня 2016 року Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет, у рамках свого Першосвятительського візиту до Хмельницької єпархії, прибув у м. Городок  та здійснив освячення новозбудованого храму на честь святої мучениці Людмили Чеської.

 Перед брамою-дзвіницею  Святійшого Патріарха Філарета зустріли парафіяни, представники місцевої влади та благодійники. У  їх супроводі Його Святість пройшов до входу в храм, де його сердечно вітали наймолодші вірні Українського Православ’я – діти, а старші парафіяни піднесли Святійшому Патріарху традиційні український коровай та квіти. Настоятель  парафії  митр. протоієрей Павло Глінських  підніс Його Святості хрест, сердечно прохаючи освятити храм і очолити першу Божественну літургію.

Перед брамою-дзвіницею  Святійшого Патріарха Філарета зустріли парафіяни, представники місцевої влади та благодійники

 Пройшовши до храму, Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет здійснив Чин освячення новозбудованого храму. Його Святості  співслужив Високопреосвященний Антоній, митрополит Хмельницький і Кам’янець-Подільський, Високопреосвященний Нестор, архієпископ Тернопільський, Кременецький і Бучацький, а також численний собор духовенства Хмельницької єпархії.

 У церемонії урочистого освячення спільно з духовенством Української Православної церкви Київського патріархату області та району взяли участь: голова правління корпорації «Оболонь» Олександр Слободян, голова правління ТОВ «Юрія-Фарм» Микола Гуменюк, заступник голови Хмельницької обласної ради Неоніла Андрійчук, депутат Хмельницької обласної ради Уляна Ткаченко, голова районної державної адміністрації Віталій Кропивницький, голова районної ради Ольга Зелінська, міський голова Василь Підлісний, голова Городоцької районної організації політичної партії «За конкретні справи» Вадим Якубовський, прихожани церкви,  жителі міста та району.

 По завершенні чину освячення і Божественної літургії  Святійший Патріарх звернувся до присутніх із повчальним словом, у якому відзначив подвижницьку діяльність парафіян, громади, благодійників, які, незважаючи на  складні часи сьогодення, збудували храм.

Освячення храму святої великомучениці Людмили княгині Чеської

 "Будівництво храму продемонструвало не лише глибоку і шанобливу віру парафіян у Бога, а й високі моральні якості членів територіальної громади Городка, благодійників, їх прагнення жити в мирі, громадській та міжконфесійній злагоді", - зазначив у промові Філарет.

 Також по закінченню богослужіння  прихожани мали змогу коротко поспілкуватися з Святійшим Патріархом Філаретом та отримати Його благословення.

 Андрій Савченко

"НАШ ГОРОДОК"

© 2011 All right reserved. Інформаційний портал Городоцького району.     Створення сайтів
При передруці матеріалів посилання на сайт є обов'язковим! Відповідальність за достовірність фактів несе автор публікації.

Олександр Герега народний депутат України За конкретні справи АТП Чемерівці