• 002.jpg
  • 005.jpg
  • 004.jpg
  • 003.jpg
  • 001.jpg

Пошук по сайту

Лічильник відвідувачів

Релігія району

Стигматик брат Ілля у Городку

Молитва з братом Іллею відбулася у Городку в храмі св. Станіслава

Триває візит в Україну Іллі Катальдо, який, як він стверджує, має стигмати (рани на тілі, як в Ісуса), а також бачив Ангелів, Богородицю й Ісуса.

10-11 жовтня молитва з братом Іллею відбулася у Городку на Хмельниччині, в храмі св. Станіслава. Разом із братом приїхав о. Марко Беладеллі — представник Ватикану, призначений також місцевим єпископом з рідної італійської дієцезії брата Іллі постійно спостерігати за його діяльністю. На молитві також були присутніє єпископ Кам’янець-Подільської дієцезії Леон Дубравський та Ян Білецький, екзорцист, а також багато духовенства.

До міста ще з самого ранку почали з'їжджатися люди. Були хворі, одержимі, дітки і старші люди. Увесь храм та якась частина подвір'я храму була заповнена людьми.

Брат Ілля вийшов до людей приблизно в 16.00 год. Єпископ закликав всіх до тиші. Спочатку до брата підходили діти, потім хворі, потім решта людей, а наостанку одержимі.

Брат Ілля ставив усім хрестик на чолі і молився під час цього розарій разом з усіма присутніми.

Службу Божу очолив єпископ Леон Дубравський. Проповідь говорив о. Марко Белладелі. Священик розповів біографію брата Іллі:

Брат Ілля народився п'ятдесят п'ять років тому, в місті Франкавіллі Фонтана, Італія. Він є восьмою дитиною в сім'ї. Вже в першому році життя під час Великого Посту організм Іллі відмовлявся приймати їжу. Всі думали, що він помирає, та на Пасху йому стало ліпше, він знову почав їсти. В сім років він почав бачити Ангелів.

Брат Ілля працював на пошті. Одного разу його начальник попросив його занести лист в монастир капуцинів. Він затримався там на три години. Коли повернувся на пошту, начальник почав на нього кричати за запізнення. Ілля у відповідь написав заяву про звільнення. Сказав, що знайшов місце де має жити. Так він потрапив до капуцинів, де прийняв ім'я Ілля. Постійно мав видіння Ангела-Хранителя, Божої Матері та Ісуса.

11 лютого 1990 року брат Ілля у віці 28 років під час Великого Посту отримує стигмати. Один брат з ордену пояснив йому чим є стигмати, сказав, що це Дар Божий, який мусить прийняти. Брат Ілля побіг до храму, взяв Пресвяті Дари і почав кричати до Ісуса Христа, щоб забрав у нього цей дар. Та нічого не змінилося. Потім під час сповіді сказав сповідникові, що якщо не прийде на обід, щоб його не шукали. Він хотів кинутися зі скали та ноги відмовлялися йти, щось його не пускало. Тоді йому явився Господь і дав такого ляпаса, що він відлетів десь на 6 метрів і опинився біля статуї Скорботної Богородиці і в цей момент все зрозумів. Ілля пішов до храму та, впавши на коліна, нарешті сказав Богові: «Так. Нехай діється твоя воля». У 1994 році він постановив покинути монастир. Жив з праці рук. В 2000 році брат Ілля розпочав свою місіонерську діяльність. У 2003 році брат вперше ночував посеред руїн старого монастиря, де не було ні даху, ні підлоги. Брат Ілля відреставрував його і зараз там проживає. Він називає цей монастир «Царською Короною», яка присвячена Господу і Діві Марії.

Окрім стигматів, які має брат Ілля, він ще переживає Страсті Христові. Під час Великого Посту він зовсім нічого не їсть. У цей час його часто атакують демони. В Страсну П'ятницю в брата з'являються на чолі сліди від тернового вінка. Його обличчя все побите і закривавлене, на спині — рани від бичування, а в неділю все повертається до норми, він знову починає їсти. На тілі залишаються лише стигмати, які щоп'ятниці кровоточать. Від брата часто чути запах троянд.

Брат Ілля називає себе прочанином в світі і для світу. Він весь час перебуває в молитві. Має також дар читати людські серця, знає чого потребує людина, яка до нього звертається.

Після Меси, повечерявши, брат надалі благословляв людей. Храм був відчинений всю ніч. Близько 23.00 год. до брата Іллі почали підходити одержимі, в основному це були жінки. Він з ними спілкувався віч-на-віч.

Як прокоментував це один зі священиків: «Із усіх тих людей, які начебто були одержимі, серйозні проблеми мала лише одна жінка. Решта з цих людей мали психічні симптоми. Вони наскільки просякнуті болем, що це проявляється назовні. Зустріч брата Іллі з цими людьми закінчилася слізьми, обіймами і вдячністю».

Наступного дня брат Ілля після Служби Божої сказав декілька слів:

Я запрошую вас до молитви, до 10-хвилиннної молитви з Марією. Якщо можеш молитися більше, молись за всіх, хто потребує. Не чекай подяки, просто молись, безкорисливо. Не хочу вас бачити злими, хочу вас бачити гарними, усміхненими. «Я тобі бажаю добра!» — ви маєте це говорити не мені, а один одному. Діти — це Божі квіти, робіть усе, щоб вони не страждали. Вони не повинні страждати за наші помилки. Не залишайте літніх людей, вони — частина нашого життя, ми повинні обдаровувати їх любов’ю. Ви — квіти, одна краща за іншу!. Мир і добро нехай завжди будуть з вами!

До міста ще з самого ранку почали з'їжджатися люди

Єпископ Леон Дубравський також звернувся до присутніх: «Бажаю, щоб ви не розчаровувалися, будуть результати, будуть чуда. Це Божа людина між нами. Його присутність і молитва багато зробить! Можливо, не відразу, потрібен час.»

Мар'яна Сковрон

Джерело: CREDO: http://credo.pro

"НАШ ГОРОДОК"

© 2011 All right reserved. Інформаційний портал Городоцького району.     Створення сайтів
При передруці матеріалів посилання на сайт є обов'язковим! Відповідальність за достовірність фактів несе автор публікації.

Олександр Герега народний депутат України За конкретні справи АТП Чемерівці