• 002.jpg
  • 004.jpg
  • 005.jpg
  • 003.jpg
  • 001.jpg

Пошук по сайту

Лічильник відвідувачів

Релігія району

Новий Свято-Успенський храм у селі Хмелівка

1 вересня 2018 року відбулося офіційне відкриття нового Свято-Успенського храму в селі Хмелівка Городоцького р-ну

1 вересня 2018 року відбулося офіційне відкриття нового Свято-Успенського храму в селі Хмелівка Городоцького р-ну. Освячення новозбудованої церкви стало знаковою і радісною подією як для православної громади селища, так і Городоччини в цілому. По закінченні літургії Благочинний священник УПЦ Городоцького району Олексій Добош, настоятель храму преп. Онуфрія Великого, подякував народному депутату Олександру Герезі, а також найбільш активним та сумлінним парафіянам, які внесли чималий внесок у розбудову храму, зокрема родині Журжиків: Олександру Сергійовичу, Лідії Арсентіївні, Ганні Сергіївні.

Від імені народного депутата України Олександра Гереги Василь Накутній побажав усім присутнім міцного здоров'я, довгих років життя, миру та благополуччя, впевненості у безхмарному майбутньому нашої держави, Божого благословення та вручив для парафіян храму подарунок. Від Городоцької міської ради усіх присутніх привітала Ольга Бистрицька, керуюча справами (секретар виконавчого комітету міської ради).

Освячення новозбудованої церкви стало знаковою і радісною подією як для православної громади селища, так і Городоччини в цілому

Андрій Савченко

"НАШ ГОРОДОК"

© 2011 All right reserved. Інформаційний портал Городоцького району.     Створення сайтів
При передруці матеріалів посилання на сайт є обов'язковим! Відповідальність за достовірність фактів несе автор публікації.

Олександр Герега народний депутат України За конкретні справи АТП Чемерівці