• 005.jpg
  • 001.jpg
  • 004.jpg
  • 003.jpg
  • 002.jpg

Пошук по сайту

Лічильник відвідувачів

Релігія району

День пам'яті Святого Рівноапостольного князя Володимира Великого

28 липня 2019 року парафіяни храму Успіння Пресвятої Богородиці, що в с. Стара Пісочна, святкують  Відпуст на День Святого Володимира

28 липня 2019 року парафіяни храму Успіння Пресвятої Богородиці, що в с. Стара Пісочна, святкують  Відпуст на День Святого Володимира. Як пояснив протоієрей Степан Ковальчук, настоятель цього храму, що в цей день у 1989 році після довгих років правління комуністичного режиму храм був освячений і відновив богослужіння. Тому це свято  так цінують прихожани та жителі Городоччини. У 1991 р. храм був реставрований. У 1992 р. збудована дзвіниця.

Після святковоі літургіі навколо храму звершили хресний хід із читанням Святого Євангелія та окропили прихожан святою водою. Наприкінці настоятель храму отець Степан Ковальчук подякував всім присутнім за щирі молитви та прикликав на всіх Боже благословення.

Після святковоі літургіі навколо храму звершили хресний хід із читанням Святого Євангелія

Голова районної організації політичної партії «За конкретні справи» Вадим Віталійович Якубовський

Голова районної організації політичної партії «За конкретні справи» Вадим Віталійович Якубовський від імені народного депутата України Олександра Володимировича Гереги побажав усім присутнім міцного здоров'я, довгих років життя, миру та благополуччя, впевненості у безхмарному майбутньому нашої держави, вручив подарунок прихожанам храму та подякував виборцям за підтримку.

Андрій Савченко

"НАШ ГОРОДОК"

© 2011 All right reserved. Інформаційний портал Городоцького району.     Створення сайтів
При передруці матеріалів посилання на сайт є обов'язковим! Відповідальність за достовірність фактів несе автор публікації.

Олександр Герега народний депутат України За конкретні справи АТП Чемерівці