• 003.jpg
  • 001.jpg
  • 004.jpg
  • 005.jpg
  • 002.jpg

Пошук по сайту

Лічильник відвідувачів

Релігія району

Храм Святого пророка Іллі с. Клинове

Храм Святого пророка Іллі с. Клинове

На самому початку серпня православні християни відзначають Ільїн день - свято на честь старозавітного пророка Іллі.

Ілля-пророк народився за 900 років до Різдва Христового. Коли дитина з'явилася на світ, його батькові Соваку прийшло видіння: благовидні мужі розмовляли з хлопчиком, сповивали вогнем і живили полум'ям вогненним. Видіння виявилося пророчим. В юнацтві Ілля пішов у пустелю. Він ревно молився і дотримувався суворого посту. Пророк був прикладом цнотливого життя. Він боровся з ідолопоклонством, здійснював чудеса в ім'я Господа.

2 серпня 2019 року своє храмове свято відзначила релігійна громада храму Святого Пророка Іллі в с. Клинове.

Від самого ранку над селом линув святковий дзвін, сповіщаючи про свято. На храмове свято зійшлося багато люду з квітами і з посмішками на вустах. Прибули священики з сусідніх сіл та районів, а очолив святкову літургію Митрополит Хмельницький і Кам’янець-Подільський АНТОНІЙ (в миру Махота  Владислав    Васильович), якого громада щиро зустріла короваєм і квітами. Під час літургії кожен присутній у Храмі відчував себе частиною великої громади.

Митрополит Хмельницький і Кам’янець-Подільський АНТОНІЙ

2 серпня 2019 року своє храмове свято відзначила релігійна громада храму Святого Пророка Іллі в с. Клинове

Прибули священики з сусідніх сіл та районів, а очолив святкову літургію Митрополит Хмельницький і Кам’янець-Подільський АНТОНІЙ

Прибули священики з сусідніх сіл та районів, а очолив святкову літургію Митрополит Хмельницький і Кам’янець-Подільський АНТОНІЙ

Навколо храму звершили хресний хід із читанням Святого Євангелія та окропили прихожан святою водою. Наприкінці настоятель храму отець Степан Ковальчук подякував всім присутнім за щирі молитви та призвав на всіх Боже благословення.

Голова районної організації політичної партії «За конкретні справи» Вадим Віталійович Якубовський

Навколо храму звершили хресний хід із читанням Святого Євангелія та окропили прихожан святою водою

Наприкінці настоятель храму отець Степан Ковальчук подякував всім присутнім за щирі молитви та призвав на всіх Боже благословення

Голова районної організації політичної партії «За конкретні справи» Вадим Віталійович Якубовський від імені народного депутата України Олександра Володимировича Гереги побажав усім присутнім міцного здоров'я, довгих років життя, миру та благополуччя та вручив подарунок прихожанам храму.

Андрій Савченко.

"НАШ ГОРОДОК"

© 2011 All right reserved. Інформаційний портал Городоцького району.     Створення сайтів
При передруці матеріалів посилання на сайт є обов'язковим! Відповідальність за достовірність фактів несе автор публікації.

Олександр Герега народний депутат України За конкретні справи АТП Чемерівці