• 003.jpg
  • 002.jpg
  • 005.jpg
  • 004.jpg
  • 001.jpg

Пошук по сайту

Лічильник відвідувачів

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Школи

Бедриковецька загальноосвітня школа I-III ст.

Бедриковецька загальноосвітня школа I-III ст.Школи
З 1873 року до 1918 року в селі діяла початкова школа, в якій було 4 класи. Вона була розміщена у приватному будинку диякона. А з приходом радянської влади в 1934 році храм розібрали. Шкільне приміщення розмістилося в панському маєтку, початкові класи - у домі попа.
До війни школу очолював директор В.І. Габруцький. Перед німецькою окупацією села директором школи був Балагур А.І., якого фашисти заарештували як авторитетну людину на селі, але через тиждень відпустили додому, бо з'ясувалося, що він не був комуністом. У роки війни німецька комендатура розміщувалася у приміщенні школи, тому навчання в ній не проводилось. Після визволення нашого краю від німецько-фашистських загарбників навчання у школі відновилося.

Детальніше...

Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №3

Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №3

Школи
Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №3 м. Городка - одна з найдавніших шкіл міста. Вперше вона відкрила свої двері у далекому 1937 році як початкова. Подвір’я школи прикрашали скульптури. Першим директором школи була Мордвінець Ніна Василівна, заступником директора – Довга Ніна Герасимівна.

З 1944 по 1947 рік директором школи працював Башук Михайло Дмитрович. Протягом тривалого часу директором школи був Чекирда Олександр Степанович.

Детальніше...

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2

Школи

Історія нашої школи бере початок з далекого 1952 року. 11 січня відчинила свої двері нова школа, розрахована на 400 учнівських місць. Але уже на той час вона виявилася затісною для учнів, оскільки будувалась як семирічка, а вступила у дію як середня школа.
Першим директором школи був призначений Рой Тихон Васильович.
У травні 1954 року школа дала путівки у життя своїм першим 30 випускникам.З 1959 по 1972 рік школу очолював Костюк Всеволод Миколайович, ветеран Великої Вітчизняної війни, учасник бойових дій, кавалер орденів Червоної зірки та Великої Вітчизняної війни.

Детальніше...

Школа з польською мовою навчання

Школа з польською мовою навчання

Школи

У 1991 році в м. Городку був відкритий перший польський клас, де навчала дітей Яніна Воробель. У 1992 році було відкрито ще два класи, в яких заняття проводили Барбара Свіонтек та Ірина Першхайло. Через рік початкова польська школа нараховувала вже чотири класи, де поряд з названими вище вчителями викладала Галина Чемес. Далі почав працювати факультатив польської мови, який вела Емілія Гребенюк. При центральній районній бібліотеці діяла школа історії Польщі, заняття в якій проводив Чеслав Рудніцький.  Протягом 11 років збирали підписи жителів м. Городка щодо будівництва польської школи, і в 2000 році, завдяки старанням міського голови В. Лясковського, були підписані документи на дозвіл будівництва школи. В 2001 році було закладено наріжний камінь, освячений папою Яном Павлом ІІ під час його візиту до України. В 2002 році школу було збудовано та відкрито.

Детальніше...

Городоцька ЗОШ №4

Городоцька ЗОШ №4

Школи
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4 м.Городка заснована у 1975 році.
У 2010-2011 навчальному році у школі навчається 465учнів. З них у 1-4 класах - 135 учнів, у 5-11 класах 330 учнів. Кількість працівників, які працюють у закладі, - 68 осіб. З них вчителів- методистів 8, старших вчителів 15, вищу категорію мають 39 вчителів.

У школі 35 навчальних кабінетів, бібліотека, актовий зал, кімната школяра, їдальня, медичний пункт, 3 майстерні.
Колектив вчителів навчального закладу - творчий колектив, у якому працюють обдаровані учителі, які мають високу науково-теоретичну і методичну підготовку, досконало володіють сучасними формами і методами навчання, спрямовують свою діяльність на вдосконалення та систематичне впровадження інноваційних форм навчально-виховної роботи з учнями.

Детальніше...

Гімназія

Гімназія

Школи
В Городку школа, яку сьогодні називають гімназія (раніше - школа №1), була побудована для потреб польської громади міста.  Шкільний корпус почали будувати в 1930 році на території саду Римо-католицького священика О.Косіньського. Новий шкільний рік в будинку розпочався в 1934 році. Директором став пан Альбін Новіцький. Школу відвідувала 621 особа. В приміщенні існувала кабінетна система ( кожен предмет викладався в іншому кабінеті). Все знаряддя було виготовлене з дубового дерева. На вікнах було багато квітів. В 1936-1938 рр. директором школи був пан Жуковський, історик. Вчительський склад щколи в 1936-1938 рр нараховував 19 педагогів. З приходом комуністичної влади багато вчителів були репресовані з політичних мотивів та через те, що були поляками.

Детальніше...

"НАШ ГОРОДОК"

© 2011 All right reserved. Інформаційний портал Городоцького району.     Створення сайтів
При передруці матеріалів посилання на сайт є обов'язковим! Відповідальність за достовірність фактів несе автор публікації.

Олександр Герега народний депутат України За конкретні справи АТП Чемерівці