• 001.jpg
  • 005.jpg
  • 003.jpg
  • 002.jpg
  • 004.jpg

Пошук по сайту

Лічильник відвідувачів

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Школи

Бедриковецька загальноосвітня школа I-III ст.

18 червня 2016 року загальноосвітній школі I-III ст. с. Бедриківці виповнилось 50 років

З 1873 року до 1918 року в селі діяла початкова школа, в якій було 4 класи. Вона була розміщена у приватному будинку диякона. А з приходом радянської влади в 1934 році храм розібрали. Шкільне приміщення розмістилося в панському маєтку, початкові класи - у домі попа.

До війни школу очолював директор В.І. Габруцький. Перед німецькою окупацією села директором школи був Балагур А.І., якого фашисти заарештували як авторитетну людину на селі, але через тиждень відпустили додому, бо з'ясувалося, що він не був комуністом. У роки війни німецька комендатура розміщувалася у приміщенні школи, тому навчання в ній не проводилось. Після визволення нашого краю від німецько-фашистських загарбників навчання у школі відновилося.

До 1948 року директором семирічної школи була Шиян Ольга Павлівна.
З 1948 року до 1958 року директором семирічної школи була Кушнір Валентина Михайлівна.
З 1958 року до 1961 року директором школи був Башук Михайло Дмитрович.
З 1961 року до 1965 року директором восьмирічної школи була Кушнір Валентина Михайлівна.

У 1934 році в селі Бедриківці був утворений колгосп ім. Куйбишева, очолював його голова колгоспу Кушнір Антон Іванович, який розпочав будівництво нової школи на тому місці, де була стара церква. Школу побудували на честь 50-річчя Великої Жовтневої соціалістичної революції. За своїм проектом школа була з кращих у районі - велика, світла, простора, у ній розміщувалось 10 класів. Її відкрили у 1966 році.

З 1965 року до 1990 року директором середньої школи був Сидоров Олександр Йосипович.
З 1990 року до 1995 року директором середньої школи був Кушнір Михайло Миколайович.
З 1995 року по 2009 рік директором середньої школи була Матвіїшина Віра Михайлівна, яка до того часу була завучем школи.

З 2009 року директором Бедриковецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів є Семенюк Валентина Іванівна.

Зустріч з народним депутатом України Олександром Герегою

За роки існування Бедриковецької середньої школи (1966-2013 роки) атестати одержали 1074 учні.
Серед випускників Бедриковецької школи є багато знатних людей, які відомі далеко за межами нашого села. Серед них заслужені працівники освіти, медицини, директори великих промислових підприємств, установ, шкіл, капітани кораблів — люди великої поваги.

І ось імена деяких із них:

Трохимович Віталій Аркадійович - завідуючий травматологічним відділенням Староконстянтинівської районної лікарні, заслужений лікар України.

Оседця Микола Володимирович - генеральний директор Новоселівського гірничо-збагачувального комбінату Харківської області, лауреат Всеукраїнського конкурсу «Золота фортуна».

Нетеча Іван Михайлович - директор дитячої хорової школи, художній керівник народної дитячої хорової капели «Журавлик» м. Кам'янець-Подільський, заслужений вчитель України, лауреат Всеукраїнських та міжнародних конкурсів.Нетеча Дмитро Михайлович - генеральний директор корпорації фермерів «Агро сервіс» Одеської області.

Мостовий Олександр Генріхович - начальник Московсько-Жовтневого лінійного управління внутрішніх справ, генерал міліції, Росія.

Береза Петро Станіславович - генеральний директор фірми «Піотра» м. Москви.

Андрусюк Регіна Володимирівна - начальник відділу акціонерного товариства «Швейно-торгове об'єднання «Маяк», кавалер ордена Княгині Ольги III ступеня.

Кушнір Валентина Леонідівна - капітан І рангу, м. Владивосток.

І хоч доля закинула всіх випускників Бедриковецької школи у різні куточки нашої Батьківщини, інші країни і працюють вони в різних галузях господарства, з великим трепетом душі і серця линуть вони до рідного села, не забувають свою школу, завжди допомагають односельчанам і рідній школі, у якій здобули міцні знання.

18 червня 2016 року загальноосвітній школі I-III ст. с. Бедриківці виповнилось 50 років. Рівно півстоліття тому з’явився цей освітній заклад.

Зі словами привітань виступали почесні гості свята: заступник голови Городоцької районної держадміністрації Віктор Бабин, голова Городоцької районної ради Ольга Зелінська, завідуюча методичним кабінетом відділу освіти РДА Алла Горобець, голова профспілки освіти Надія Щепковська та інші.

Голова Городоцької районної організації політичної партії «За конкретні справи» Вадим Якубовський привітав учителів, учнів, випускників зі шкільним ювілеєм. Передав щирі вітання від народного депутата України Олександра Гереги та вручив пам’ятний подарунок.

Випускники 2016

Під час святкового концерту виступали випускники різних років і нинішні учні. Свої таланти показали також учителі. Цього дня було сказано безліч теплих слів, побажань, пролунало багато пісень.

Бедриковецька загальноосвітня школа I-III ст.

Оксана Загородня

 

"НАШ ГОРОДОК"

© 2011 All right reserved. Інформаційний портал Городоцького району.     Створення сайтів
При передруці матеріалів посилання на сайт є обов'язковим! Відповідальність за достовірність фактів несе автор публікації.

Олександр Герега народний депутат України За конкретні справи АТП Чемерівці