• 001.jpg
  • 005.jpg
  • 003.jpg
  • 004.jpg
  • 002.jpg

Пошук по сайту

Лічильник відвідувачів

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Школи

Городоцька ЗОШ №4

Городоцька ЗОШ №4

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4 м.Городка заснована у 1975 році.
У 2010-2011 навчальному році у школі навчається 465учнів. З них у 1-4 класах - 135 учнів, у 5-11 класах 330 учнів. Кількість працівників, які працюють у закладі, - 68 осіб. З них вчителів- методистів 8, старших вчителів 15, вищу категорію мають 39 вчителів.

Проблемні питання, над якими працює школа:
1. Реалізація науково-пізнавального потенціалу освітніх галузей, використання пошукового, краєзнавчого та місцевого матеріалу з метою піднесення ефективності навчально-виховного процесу, виховання юного громадянина України;
2. Впровадження нових інформаційних технологій в управлінську діяльність та навчально-виховний процес.
Профільне навчання у школі:
- фізико-математичний профіль;
- гуманітарний профіль;
- поглиблене вивчення інформатики;
- поглиблене вивчення математики.


У школі 35 навчальних кабінетів, бібліотека, актовий зал, кімната школяра, їдальня, медичний пункт, 3 майстерні.
Колектив вчителів навчального закладу - творчий колектив, у якому працюють обдаровані учителі, які мають високу науково-теоретичну і методичну підготовку, досконало володіють сучасними формами і методами навчання, спрямовують свою діяльність на вдосконалення та систематичне впровадження інноваційних форм навчально-виховної роботи з учнями. У навчально-виховному процесі школи органічно поєднуються різні форми освітньої діяльності з організацією змістовного дозвілля вихованців. Учні охоплені гуртками, які працюють на базі школи, а також в позашкільних навчальних закладах.

У школі діють гуртки художньо-естетичного, краєзнавчого, еколого-натуралістичного, науково-технічного, трудового, фізкультурно-спортивного напрямків. Школярі - активні учасники різноманітних конкурсів, оглядів, фестивалів, виставок, акцій, свят, екскурсій. Для повноцінного фізичного виховання дітей батьки і школа дбають про усвідомлення учнями ролі фізичної культури в різнобічному розвитку особистості, свідоме ставлення до зміцнення свого здоров’я. У школі діють різні спортивні секції, організовуються спортивні змагання, турніри, спортивні свята .

Школа відома своїми прекрасними традиціями та глибокою історією.Городоцька ЗОШ №4 І-ІІІ ст. 32000 м. Городок,
вул..Київська,20

Городоцька ЗОШ №4

"НАШ ГОРОДОК"

© 2011 All right reserved. Інформаційний портал Городоцького району.     Створення сайтів
При передруці матеріалів посилання на сайт є обов'язковим! Відповідальність за достовірність фактів несе автор публікації.

Олександр Герега народний депутат України За конкретні справи АТП Чемерівці