Школа з польською мовою навчання

Школа з польською мовою навчання

У 1991 році в м. Городку був відкритий перший польський клас, де навчала дітей Яніна Воробель. У 1992 році було відкрито ще два класи, в яких заняття проводили Барбара Свіонтек та Ірина Першхайло.

Через рік початкова польська школа нараховувала вже чотири класи, де поряд з названими вище вчителями викладала Галина Чемес. Далі почав працювати факультатив польської мови, який вела Емілія Гребенюк. При центральній районній бібліотеці діяла школа історії Польщі, заняття в якій проводив Чеслав Рудніцький. 


Протягом 11 років збирали підписи жителів м. Городка щодо будівництва польської школи, і в 2000 році, завдяки старанням міського голови В. Лясковського, були підписані документи на дозвіл будівництва школи. В 2001 році було закладено наріжний камінь, освячений папою Яном Павлом ІІ під час його візиту до України. В 2002 році школу було збудовано та відкрито.Сьогодні школа нараховує 307 учнів, 14 класів та 35 вчителів. У розпорядженні учнів 18 кабінетів, комп’ютерний клас, спортивний зал, гімнастичний, волейбольний та баскетбольний майданчики, простора бібліотека, їдальня, конференційний зал, медичний кабінет, медіацентр, 2-ва гардероби, 3 лабораторії, майстерня по дереву та металу, швейна майстерня. У школі діють дитячі об’єднання.

Адміністрація школи

Директор школи  Роговська Зоя Анатоліївна

Директор школи Роговська Зоя Анатоліївна

Заступник директора з виховної роботи  Першхайло Ірина Робертівна

Заступник директора з виховної роботи Першхайло Ірина Робертівна

Заступник директора з навчально-виховної роботи Бац Олена Василівна

Заступник директора з навчально-виховної роботи Бац Олена Василівна

Школа з польською мовою навчання

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів з польською мовою навчання
знаходиться за адресою:
32000, Україна, Хмельницька область, м. Городок, вул. Київська, 13
тел. - 025130022
e-mail - Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Відео онлайн