• 004.jpg
  • 003.jpg
  • 005.jpg
  • 001.jpg
  • 002.jpg

Пошук по сайту

Лічильник відвідувачів

Спорт

Перші – в першій лізі

гравці ВК «Епіцентр-Подоляни»Спорт
Днями у Городку відбувся 2 етап чемпіонату України з волейболу серед чоловічих команд. За першість у Першій Лізі України з волейболу боролися і наші волейболісти, гравці ВК «Епіцентр-Подоляни». І вони довели, що є супер-гравцями.
Чемпіонат України у Городку тривав три дні, з 12 до 14 травня. У п’ятницю, 12 травня, у СК "Епіцентр" мала відбутися гра між командами «Епіцентр-Подоляни» м. Городок та ДДМА – ДЮСШ м. Краматорськ. Оскільки друга команда не з’явилася на гру, технічну перемогу здобула команда городоччан "Епіцентр-Подоляни".

Детальніше...

Заслужений працівник фізичної культури і спорту України

В’ячеслав Іванович ПантєлєєвСпорт
З нагоди Дня фізичної культури і спорту президент Володимир Зеленський відзначив державними нагородами ряд тренерів і спортсменів. Про це зазначено в Указі глави держави від 13 вересня.
Серед нагороджених троє представників з Хмельниччини, яким присвоєно почесне звання “Заслужений працівник фізичної культури і спорту України”. Це – голова Хмельницького обласного осередку Федерації спортивного більярду Олександр Коліжук, тренер-викладач комунального закладу «Маківська дитячо-юнацька спортивна школа» Дунаєвецького району Володимир Копичинський і тренер-викладач спортивного комплексу «Епіцентр» (м. Городок) В’ячеслав Пантєлєєв.

Детальніше...

Волейбольний клуб «Подоляни»

Волейбольний клуб «Подоляни»Спорт
У 2018 році в м. Городку було створено волейбольний клуб «Подоляни», який у період з 2018 - 2019 рр. став учасником Чемпіонату України серед чоловічих команд другої ліги, де за підсумками сезону увійшов у фінальну частину змагань.
12-14 квітня 2019 року волейбольний клуб «Подоляни» в СК «Епіцентр» переконливо переміг команди «Нафтохімік» м. Кременчук, «U-15» (Збірна України) м. Київ, «Західрембуд» м. Бурштин та посіли перше місце в Чемпіонаті України серед чоловічих команд другої ліги і перейшли до першої ліги.

Детальніше...

Відкритий Чемпіонат області з вільної боротьби

Відкритий Чемпіонат області з вільної боротьбиСпорт
14-15 березня 2018 р. в м. Хмельницький відбувся відкритий Чемпіонат області з вільної боротьби серед учнів 2008-2010 р.н. В цих змаганнях взяли участь усі команди Хмельницької області та сусідньої Чернівецької області в кількості учасників 225 чоловік.
Юні спортсмени Городоччини вихованці СК Епіцентр на змаганнях показали результати:
І місце – Гурняк Кирило (в.к. 41 кг);
ІІ місця – Олексій Горбанюк (в.к. +48);
ІІ місце – Артем Стрільчик (в.к. 48 кг);
ІІІ місця – Гедз Ростислав (в.к. 41 кг);...

Детальніше...

Чемпіонат України з волейболу в м. Городку

Чемпіонат України з волейболу в м. ГородкуСпорт
23 лютого в м. Городку в СК «Епіцентр» відбувся перший матч 11-го туру Чемпіонату України з волейболу, суперліга між командами «Новатор» (Хмельницький) та «Локомотив» (Харків). З рахунком 0:3 харківчани здобули переконливу перемогу над хмельничанами.
24 лютого відбувся другий матч 11-го туру Чемпіонату України з волейболу, суперліга між командами «Новатор» (Хмельницький) та «Локомотив» (Харків).
Рахунок 3:1 на користь хмельничан.

Детальніше...

Відкритий Чемпіонат з вільної боротьби

Відкритий Чемпіонат з вільної боротьбиСпорт
1-2 лютого 2018 р. у м. Хмельницькому відбувся відбірковий Чемпіонат області з вільної боротьби серед юнаків 2001-2003 р.н. Юні спортсмени СК «Епіцентр» показали гарні результати. Перші місця посіли: Михайло Шимков (в.к. – 60 кг), Сергій Чернюх (в.к. 45 кг), Денис Волос (в.к. – 71 кг), Максим Присяжний (в.к. – 92 кг), Михайло Лясковський (в.к. – 110 кг), третє місце - Андрій Вербаноський (в.к. – 80 кг).
На змаганнях було відібрано п’ять спортсменів з Городоччини, які увійшли у склад збірної області для участі у Чемпіонаті України. Змагання будуть проходити на початку березня цього року у м. Бахмут Донецької області.
9-10 лютого 2018 р. у м. Хмельницький відбувся відкритий Чемпіонат області з вільної боротьби серед юнаків 2007-2009 р.н.

Детальніше...

Кубок України з волейболу у Городку

Кубок України з волейболу у ГородкуСпорт
З літа минулого року тривали перемовини представників Городоцького спортивного комплексу «Епіцентр» із директором ВК «Новатор», головою федерації волейболу Хмельницької області Терещуком Іваном Борисовичем щодо проведення матчів Кубка України з волейболу та проведення навчально-тренувальних зборів на базі СК «Епіцентр».
У СК «Епіцентр» було придбано та встановлено волейбольні стійки із спеціальним захистом, сітку, суддівську вишку. Далі були узгоджені терміни, підписані угоди.
З 2 січня до 10 січня 2018 волейбольний клуб «Новатор» у м. Городку проводить навчально-тренувальні збори.

Детальніше...

Відкритий чемпіонат із важкої атлетики до Дня Святого Миколая

Відкритий чемпіонат із важкої атлетики до Дня Святого МиколаяСпорт
18-19 грудня 2017 року в місті Городок у приміщенні спортивного комплексу «Епіцентр» до Дня Святого Миколая відбувся відкритий чемпіонат із важкої атлетики серед юнаків та дівчат 2001 р.н. і молодших. У змаганнях взяло участь 10 команд Хмельницької області, 140 дітей. Від міста Городок було представлено 49 учасників.
За результатами чемпіонату перше місце вибороли спортсмени з м. Городка, 2-ге місце спортсмени з м. Волочиськ, 3-тє з м. Кам’янець-Подільський. Учасники чемпіонату були нагороджені медалями, грамотами, кубками, солодкими подарунками.
Тренери, батьки та діти вдячні за постійну підтримку юних спортсменів Хмельницької області Олександру та Галині Герегам.

Детальніше...

Чемпіонат України з вільної боротьби

Чемпіонат України з вільної боротьбиСпорт
14-17 листопада у м. Хмельницький проходив Чемпіонат України з вільної боротьби серед дітей 2004-2006 р.н., на якому брали участь представники усіх областей України. Кількість учасників була до 1000 спортсменів. У цих змаганнях взяли участь борці вільного стилю Городоцького СК «Епіцентр».
На таких престижних змаганнях дуже важко посісти призові місця, тому що дуже велика конкуренція. Але нашому спортсмену Анатолію Любонько вдалося посісти почесне ІІІ місце у в.к. 75 кг. Тренерський колектив задоволений гарним результатом призера.
Тренери, батьки та діти вдячні за постійну підтримку юних спортсменів Олександру та Галині Герегам.

Детальніше...

Всеукраїнський турнір з вільної боротьби на честь ЗМСУ Павла Олійника

Всеукраїнський турнір  з вільної боротьби на честь ЗМСУ Павла ОлійникаСпорт
28-29 квітня 2017 р. в м. Хмельницький відбувся Всеукраїнський турнір з вільної боротьби на честь ЗМСУ Павла Олійника. Серед вікових груп 2004-2005 р.н., 2006-2007 р.н. Хмельницький зібрав зі всіх куточків нашої країни та сусідніх країн Польщі та Молдови 400 учасників. У цих змаганнях взяли участь вихованці спортивного клубу Епіцентр. За медалі боролися 5 вихованців СК Епіцентр.
І місце - Захар Федощук (в.к. 30 кг);
ІІ - Юрій Майстер (в.к. 32 кг);
ІІІ - Анатолій Любонько (в.к.+66 );

Детальніше...

У м. Хмельницькому відбулися змагання з вільної боротьби серед юнаків 2000-2002 р. н.

У м. Хмельницькому відбулися змагання з вільної боротьби серед юнаків 2000-2002 р. н.Спорт
14-15 квітня 2017 року в обласному центрі м. Хмельницькому відбулися змагання з вільної боротьби серед юнаків 2000-2002 р. н. Ці змагання були відбірковими на Чемпіонат України, що відбудеться у м. Чернівці 10-13 травня, а також на Чемпіонати Європи і Світу. У змаганнях взяли участь вихованці Городоцького СК «Епіцентр», які вибороли такі призові місця: І місце - Сергій Чернюх (в.к. 42 кг), Михайло Шимков (в.к. 58 кг), Віктор Квіт (в.к. 69 кг); ІІ місце - Андрій Бац (в.к. 100 кг); ІІІ місце - Богдан Дрибушко (в.к. 54 кг), Андрій Вербановський (в.к. 58 кг), Денис Волос (в.к. 69 кг). Сподіваємося, що наші спортсмени, які увійшли до збірної команди області, покажуть гарні результати і на наступних чемпіонатах.

Детальніше...

Найсильніші важкоатлети тренуються на Хмельниччині

Найсильніші важкоатлети тренуються на ХмельниччиніСпорт
За останні чотири роки саме Хмельниччина стала базовою областю для підготовки українських важкоатлетів. Адже за сприяння президента Федерації важкої атлетики, народного депутата України Олександра Гереги тут створили чотири сучасних спортивних комплекси «Епіцентр» (м. Городок, м. Хмельницький, м. Кам’янець-Подільський та с. Плужне Ізяславського району).
Спортсмени розповідають:
«За останні роки важка атлетика нашої держави отримала неймовірну підтримку у вигляді створення умов для тренувань, розвиток самих спортсменів та тренерів. Це величезний вклад у спорт, молодь та націю, завдяки якому ми сьогодні і маємо неабиякі результати не лише на державному та європейському рівнях, а й світовому».

Детальніше...

Чемпіонат України з вільної боротьби серед юніорів

Чемпіонат України з вільної боротьби серед юніорівСпорт
07-10 квітня 2017 року в прикарпатському місті Івано - Франківську у манежі коледжу фізичного виховання відбувся Чемпіонат України з вільної боротьби серед юніорів (вікова група 1997 - 1999 років народження).
У Чемпіонаті взяли участь спортсмени з 15-ти областей, а це близько 300 чоловік.
Ці змагання були відбірковими на Чемпіонат Європи та Світу.
Вихованець СК " Епіцентр" Андрій Гика в такій віковій групі виступав уперше.

Детальніше...

Чемпіонат області з важкої атлетики

Чемпіонат області з важкої атлетики серед юнаків та дівчат до 13 та до 15 роківСпорт
1-2 квітня 2017 р. в м.Хмельницький проходив чемпіонат області з важкої атлетики серед юнаків та дівчат до 13 та до 15 років.
До 13 років вихованці СК «Епіцентр» вибороли такі місця: Старушко Ілля у ваговій категорії до 31 кг ІІІ місце, Рожковський Максим у ваговій категорії до 34 кг І місце, Поджаров Костянтин у ваговій категорії до 34 кг ІІІ місце, Бобик Артур у ваговій категорії до 38 кг 4 місце, Павлюк Олександр у ваговій категорії до 41 кг ІІІ місце, Смірнов Валентин у ваговій категорії до 45 кг ІІ місце, Ткач Богдан у ваговій категорії до 50 кг 4 місце, Майко Назар у ваговій категорії до 56 кг ІІ місце.

Детальніше...

КОВЕЛЬ-2017

КОВЕЛЬ-2017Спорт
З 6 по 12 лютого у м. Ковель Волинської області проходив Чемпіонат України з боксу серед жінок, молоді та юніорок. Змагання пройшли в приміщенні КДЮСШ ім. Є. Кондратовича. Це одне з ключових змагань, на підставі якого формується жіноча збірна України з боксу, як молодіжна, так і жінки-еліта.
Вихованка Городоцького спортивного клубу «Епіцентр» у Хмельницькій області Безродна Олександра стала чемпіоном України серед молоді у ваговій категорії до 48 кг.
Тепер наша землячка зарахована до складу команди збірної України і буде представляти її в майбутньому на міжнародних змаганнях.

Детальніше...

"НАШ ГОРОДОК"

© 2011 All right reserved. Інформаційний портал Городоцького району.     Створення сайтів
При передруці матеріалів посилання на сайт є обов'язковим! Відповідальність за достовірність фактів несе автор публікації.

Олександр Герега народний депутат України За конкретні справи АТП Чемерівці