• 002.jpg
  • 001.jpg
  • 005.jpg
  • 004.jpg
  • 003.jpg

Пошук по сайту

Лічильник відвідувачів

Спорт

Кубок України з волейболу у Городку

Кубок України з волейболу у Городку

З літа минулого року тривали перемовини представників Городоцького спортивного комплексу «Епіцентр» із директором ВК «Новатор», головою федерації волейболу Хмельницької області Терещуком Іваном Борисовичем щодо проведення матчів Кубка України з волейболу та проведення навчально-тренувальних зборів на базі СК «Епіцентр».

У СК «Епіцентр» було придбано та встановлено волейбольні стійки із спеціальним захистом, сітку, суддівську вишку. Далі були узгоджені терміни, підписані угоди.

З 2 січня до 10 січня 2018 волейбольний клуб «Новатор» у м. Городку проводить навчально-тренувальні збори.

4 та 5 січня 2018 року у місті Городку на базі спортивного комплексу «Епіцентр» відбулися чвертьфінальні змагання Кубка України з волейболу серед чоловічих команд – «Новатора» (м. Хмельницький) та «Юридичної академії» (м. Харків).

У першому матчі, який пройшов 4 січня, «Новатор» виграв у суперника з рахунком 3:0.

«Це тільки візуально здалося, що ця перемога далася нам легко, – каже головний тренер «Новатора» Роман Ковальчук. – Просто суперник звикав до майданчика, адже у м. Городку в спортивному комплексі «Епіцентр» терафлексове покриття на підлозі, до якого потрібно звикнути. «Юридична академія» зробила 36 помилок у грі. Якщо взяти до уваги всі наші зароблені очки (в цьому матчі  їх 75), то, по суті, половину з них нам «подарував» суперник».

5 січня «Юридична академія» виграла у хмельничан перші дві партії, а в третій «Новатору» вдалося відігратися. Четвертий сет став заключним у цьому матчі, рахунок у протистоянні став 1:1.

«Перед «золотим сетом» я просив хлопців зіграти дисципліновано, – продовжує Роман Олександрович. – І на початку нам вдалося зробити певний очковий відрив, а далі… Якщо бути відвертим – нам пощастило. На рахунку 15:14 помилився капітан суперника, який до цього діяв безпомилково. Звісно, можна говорити, що я задоволений виходом до наступного етапу. Але радощів після такого матчу не відчуваю. Нам потрібно терміново виправляти свої помилки, оскільки вже 12-13 січня ми в Харкові знову граємо з «Юридичною академією».

На волейбольній мапі України відкрито ще одне місто, де можна проводити зустрічі на найвищому рівні

Федерація України, судді, тренери, гравці задоволені залом, інфраструктурою, організацією змагань і зборів.

На волейбольній мапі України відкрито ще одне місто, де можна проводити зустрічі на найвищому рівні.

Андрій Савченко

"НАШ ГОРОДОК"

© 2011 All right reserved. Інформаційний портал Городоцького району.     Створення сайтів
При передруці матеріалів посилання на сайт є обов'язковим! Відповідальність за достовірність фактів несе автор публікації.

Олександр Герега народний депутат України За конкретні справи АТП Чемерівці