• 005.jpg
  • 001.jpg
  • 002.jpg
  • 003.jpg
  • 004.jpg

Пошук по сайту

Лічильник відвідувачів

Спорт

Чемпіонат України з волейболу в м. Городку

Чемпіонат України з волейболу в м. Городку

Волейбол зародився в Сполучених Штатах. Так, у 1895 році в одному з коледжів викладач фізичної культури запропонував своїм учням пограти в «літаючий м’яч». З тих пір пройшло багато років, «літаючий м’яч» змінився на «волейбол» і прийняв світові масштаби гри. Близько одного мільярда всіх людей на планеті грають саме у волейбол. І це не рахуючи професіоналів.

У 1983 році був поставлений рекорд відвідування турніру з волейболу. Подивитися на «бій» між СРСР і Бразилією прийшло майже 100 000 чоловік. Міжнародна федерація волейболу є однією з найбільших у світі. У неї входять 218 країн всієї планети, а існує вона з 1947 року.... 

23 лютого в м. Городку в СК «Епіцентр» відбувся перший матч 11-го туру Чемпіонату України з волейболу, суперліга між командами «Новатор» (Хмельницький) та «Локомотив» (Харків). З рахунком 0:3 харківчани здобули переконливу перемогу над хмельничанами.

24 лютого відбувся другий матч 11-го туру Чемпіонату України з волейболу, суперліга між командами «Новатор» (Хмельницький) та «Локомотив» (Харків).

Рахунок 3:1 на користь хмельничан.

За результатам 11-го туру Чемпіонату України з волейболу, суперліги перше місце завоювала команда «Локомотив» (м. Харків), друге «Барком-Кажани (м. Львів), третє «Серце Поділля» (м. Вінниця). Четверте місце між собою розділили «МХП-Вінниця» (м. Вінниця) та  «Новатор» (Хмельницький).  

На матчі був присутній народний депутат Верховної Ради України Олександр Володимирович Герега.

Федерація волейболу України, судді, тренери, гравці задоволені залом, інфраструктурою, організацією змагань і зборів.

На волейбольній мапі України відкрито ще одне місто, де можна проводити зустрічі на найвищому рівні.

Андрій Савченко

"НАШ ГОРОДОК"

© 2011 All right reserved. Інформаційний портал Городоцького району.     Створення сайтів
При передруці матеріалів посилання на сайт є обов'язковим! Відповідальність за достовірність фактів несе автор публікації.

Олександр Герега народний депутат України За конкретні справи АТП Чемерівці