• 003.jpg
  • 002.jpg
  • 001.jpg
  • 005.jpg
  • 004.jpg

Пошук по сайту

Лічильник відвідувачів

Спорт

Заслужений працівник фізичної культури і спорту України

В’ячеслав Іванович Пантєлєєв

З нагоди Дня фізичної культури і спорту президент України Володимир Зеленський відзначив державними нагородами ряд тренерів і спортсменів.

Про це зазначено в Указі глави держави від 13 вересня.

Серед нагороджених троє представників з Хмельниччини, яким присвоєно почесне звання “Заслужений працівник фізичної культури і спорту України”. Це – голова Хмельницького обласного осередку Федерації спортивного більярду Олександр Коліжук, тренер-викладач комунального закладу «Маківська дитячо-юнацька спортивна школа» Дунаєвецького району Володимир Копичинський і тренер-викладач спортивного комплексу «Епіцентр» (м. Городок) В’ячеслав Пантєлєєв.

В Указі пояснюється, що нагороди дісталися “за вагомий особистий внесок у розвиток та популяризацію фізичної культури і спорту в Україні, досягнення високих спортивних результатів та багаторічну плідну професійну діяльність”.

В’ячеслав Іванович Пантєлєєв

Наш земляк В’ячеслав Іванович Пантєлєєв вже майже сорок років працює з дітьми. Зізнається, що дуже любить своїх вихованців, живе їхніми надіями, тривогами і проблемами й за усі ці роки жодного разу не пошкодував, що обрав таку професію. Багато років поспіль він працював тренером у дитячій юнацькій спортивній школі. А з 2008 року – з моменту відкриття СК «Епіцентр» у Городку – невтомно продовжує тренувати дітей та підлітків у сучасному спорткомплексі.

"НАШ ГОРОДОК"

© 2011 All right reserved. Інформаційний портал Городоцького району.     Створення сайтів
При передруці матеріалів посилання на сайт є обов'язковим! Відповідальність за достовірність фактів несе автор публікації.

Олександр Герега народний депутат України За конкретні справи АТП Чемерівці