• 001.jpg
  • 005.jpg
  • 004.jpg
  • 003.jpg
  • 002.jpg

Пошук по сайту

Лічильник відвідувачів

Місцеві таланти

Валентина Коляда

Валентина КолядаМісцеві таланти
Валентина Коляда - сучасна українська письменниця, автор дитячої фантастичної повісті «Пригоди Романа та його друзів на Дріоді» та повісті з серії «Нова українська мелодрама» - «Розірвана фата». Народилась та виросла на Городоччині, що у Хмельницькій області. Закінчила Київське обласне училище культури за спеціальністю «Керівник оркестру народних інструментів». Також у Києві закінчила вечірню школу № 8. За спеціальністю працювала мало, бо майже одразу поїхала працювати за кордон. У 1997 році в авторки народилась донечка Анжеліка.
Письменниця подорожує, багато читає, а також пише вірші. Є у неї перші спроби написання кіносценаріїв. Мріє, щоб за її творами знімалось українське кіно.

Детальніше...

Клімова Оксана Степанівна

Клімова Оксана СтепанівнаМісцеві таланти
Про людей, які сумлінно виконують доручену роботу, чуйно, з розумінням ставляться до інших, фахово вирішують важливі питання, кажуть, що вони на своєму місці. До таких людей належить прекрасна клинівчанка, художній керівник Клинівського сільського будинку культури та за сумісництвом педагог-організатор Клинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Клімова Оксана Степанівна.
Закінчивши Київський університет культури та здобувши спеціальність «Педагог-соціально-культурної сфери. Культуролог», Оксана Степанівна впевнено крокує обраною стежиною.
Стільки в ній оптимізму й завзятості, що можна тільки позаздрити її бажанню творити прекрасне навколо себе і дарувати всім оточуючим часточку своєї невичерпної енергії та творчості.

Детальніше...

У легендарному гурті «Гайдамаки» грає городоччанин Дмитро Кушнір

У легендарному гурті «Гайдамаки» грає городоччанин Дмитро КушнірМісцеві таланти
За роки мандрівок гастрольними трасами Європи (Польща, Німеччина, Словаччина, Чехія, Нідерланди, Франція, Італія та Росія), «Гайдамаки» своїми яскравими, експресивними виступами здобули популярність серед прогресивної молоді. Після одного з концертів гурт отримав вигідну пропозицію щодо співпраці від міжнародного музичного лейблу EMI. У вересні 2001 року між «Гайдамаками» та українським представництвом ЕМІ — COMP music було підписано довгостроковий контракт. Таким чином, «Гайдамаки» стали першим українським гуртом, з якими компанія ЕМІ уклала угоду. Дебютний альбом колективу на COMP/ЕМІ побачив світ у грудні 2001 року. Декілька європейських фонографічних лейблів отримали ліцензії на реліз цього альбому, зокрема, «Hemisphere» (Велика Британія), EMI Music Czech Rep. (Чехія), EMI Slovak Licensee, GALA Records/EMI (Росія).

Детальніше...

Коріньовська Оксана Володимирівна

Коріньовська Оксана Володимирівна

Місцеві таланти
Народилася в с. Клинове Городоцького району. Зараз проживає в м. Городку і займається справою, яка приносить радість і задоволення.
Із давніх часів хліб був особливо пошанованим в українців і здавна є символом добробуту, гостинності, хлібосольства. Протягом віків у народі виробилося ставлення до нього як до священного предмета.
Коровай — це сонячний символ роду і уособлення самого життя. З усіх хлібів він найбільш оспіваний у народних піснях.
Оксана Володимирівна спеціалізується на випіканні святкових короваїв, тортів, калачів.

Детальніше...

Ольга Слободанюк (Мазур)

Ольга Слободанюк

Місцеві таланти
Мої роботи відносяться до декоративно-прикладного мистецва, я називаю їх «висипанками», і створюю виключно із природніх матеріалів: різного насіння, круп, горіхів а також спецій якщо потрібно додати більш яскравого кольору.

Як відомо з прадавніх-давен наші предки дуже шанобливо ставились до маленької насінини бо це є джерело нашого життя і добробуту, кожна насінина мала своє значення: ось наприклад соняшник це є наш головний слав’янський оберіг, а насіння соняшника символізує здоров’я дітей, зерна маку – символ здійснення бажань а  насіння злаків і бобових – символ достатку і благополуччя сім’ї. Тому це не просто картини для інтерʼєру, а «картини – обереги» у яких є місія оберігати родинне вогнище.

Детальніше...

Марчук Олена Євгенівна

Марчук   Олена  Євгенівна   Місцеві таланти
Народилась 31 жовтня 1972 року у місті Городок Хмельницької області в якому і проживає. 1999 рік – закінчила художньо-графічний факультет Південноукраїнського державного педагогічного університету ім..К.Д.Ушинського у місті Одеса та здобула кваліфікацію спеціаліста «Вчитель образотворчого мистецтва та креслення».
З 1990 року протягом 8 років пропрацювала художником Городоцького кінотеатру «Поділля»

Детальніше...

Мерва Антон Францович

Мерва Антон Францович   Місцеві таланти
 Антон Францович - різьбляр по дереву хто хоч раз бачив його колекцію робіт, по-іншому сприймає природу, народне мистецтво. Ад­же годинами сидіти і ножем вирізати та виточувати із дерева фігурки спортсменів, напевне, не кожному дано.

Детальніше...

Вікторія Літвінчук

Вікторія Літвінчук   Місцеві таланти 
Народилася 13 жовтня 1998 року у м. Городку Хмельницької області. У 4-х річному віці почала займатися вокалом у студії при Городоцькому будинку школяра, а в 5 років взяла участь у своєму першому Всеукраїнському пісенному конкурсі «Стара фортеця» м. Кам'янець-Подільський і стала його переможцем.

Детальніше...

Лесько Серафим Олексійович

Лесько Серафим Олексійович   Місцеві таланти
 Унікальний музей пана Леська видно здалеку: ошатну будівлю прикрашає могутній вітряк. Він, до речі, діючий і від гвинтика і до гвинтика також зібраний руками майстра. Роки знадобилися для того, щоб у садочку, поруч з власним будинком, колишній шофер Серафим Олексійович своїми руками побудував свою мрію.

Детальніше...

Доброгорська Лариса Богданівна

Доброгорська Лариса Богданівна   Місцеві таланти 
До бісеру неможливо ставитися байдуже. Дійсно, робота з бісером вимагає величезного терпіння і уваги, плетені прикраси та вишиті бісером картини створюються не за годину, і людям вибухового темпераменту краще не наближатися до бісеру. Але в умілих руках майстра, який вкладає в своє творіння не тільки копітку працю, а й частинку душі своєї, вироби з бісеру перетворюються на шедеври.

Детальніше...

Радюк Валентин Людвикович

Радюк Валентин Людвикович   Місцеві таланти 
Радюк Валентин Людвикович давно захоплюється цим мистецтвом. Для виготовлення виробів з коріння дерева потрібна велика майстерність, тоді навіть звичайне коріння перетворюється на оригінальні і витончені предмети. На думку Валентина, вироби з коріння дерева - це справжнє мистецтво, що дозволяє побачити красу в простих речах. Кожен такий твір висловлює велику любов майстра до цього виду мистецтва.

Детальніше...

Радюк Леон Людвикович

Радюк Леон Людвикович   Місцеві таланти 
Радюк Леон Людвикович м.Городок.Художник. Рідне місто визначило не тільки його світогляд, але й професійну долю.
Людина завжди виростає зі свого дитинства, із сформованого в юнацькі роки ставлення до людей, історії та культури рідного краю.

Детальніше...

Попадин Ганна Василівна

Попадин Ганна Василівна   Місцеві таланти
 Традиційне мистецтво створення композицій із квітів та бісеру освоїла жителька м. Городка Попадин Ганна Василівна.Багато років поспіль Ганна Василівна своїми руками виготовляє декоративні панно, з природних та штучних матеріалівт - чудові, дуже ефектні твори, здатні прикрасити інтер'єр будь-якої оселі, орнаментальне або сюжетне зображення на тканині, шкірі, виконане різними ручними або машинними швами.

Детальніше...

Гуменюк Станіслав Тадеушович

Гуменюк Станіслав Тадеушович   Місцеві таланти
 Гуменюк Станіслав Тадеушович народився 1939 року в с. Кузьмин Городоцького району. В 1947 р. сім’я переїхала до Городка, де живе до теперішнього часу. В 1953 р. після закінчення школи працював токарем, слюсарем на верстато – будівельному заводі і заочно навчався в Ладижинському технікумі механізації сільського господарства.

Детальніше...

"НАШ ГОРОДОК"

© 2011 All right reserved. Інформаційний портал Городоцького району.     Створення сайтів
При передруці матеріалів посилання на сайт є обов'язковим! Відповідальність за достовірність фактів несе автор публікації.

Олександр Герега народний депутат України За конкретні справи АТП Чемерівці