• 003.jpg
  • 001.jpg
  • 005.jpg
  • 004.jpg
  • 002.jpg

Пошук по сайту

Лічильник відвідувачів

Місцеві таланти

Гуменюк Станіслав Тадеушович

Гуменюк Станіслав Тадеушович

Гуменюк С.Т.

Гуменюк Станіслав Тадеушович народився 1939 року в с. Кузьмин Городоцького району. В 1947 р. сім’я переїхала до Городка, де живе до теперішнього часу. В 1953 р. після закінчення школи працював токарем, слюсарем на верстато – будівельному заводі і заочно навчався в Ладижинському технікумі механізації сільського господарства.

Після військової служби проживав в Сибірі, працював шахтарем, художником. Заочно закінчив Московський університет культури. Після повернення в Городок працював художником на підприємствах міста. Є одним із засновників картинної галереї «Палітра» в Городку. Учасник, лауреат і дипломат більше 60 районних, обласних, республіканських, всесоюзних та міжнародних виставок.

Влаштував вісім персональних виставок. Автор проекту пам’ятника “Жертвам репресій”. Розписав Немиринську та Куманівську православні церкви, бере посильну участь в оздобленні костьолів. Заслужений працівник культури Польщі.Депутат Городоцької Міської ради трьох скликань.

Дорога до м. Городка

"НАШ ГОРОДОК"

© 2011 All right reserved. Інформаційний портал Городоцького району.     Створення сайтів
При передруці матеріалів посилання на сайт є обов'язковим! Відповідальність за достовірність фактів несе автор публікації.

Олександр Герега народний депутат України За конкретні справи АТП Чемерівці