• 003.jpg
  • 002.jpg
  • 001.jpg
  • 005.jpg
  • 004.jpg

Пошук по сайту

Лічильник відвідувачів

Місцеві таланти

Клімова Оксана Степанівна

Клімова Оксана Степанівна

Клімова Оксана Степанівна

Про людей, які сумлінно виконують доручену роботу, чуйно, з розумінням ставляться до інших, фахово вирішують важливі питання, кажуть, що вони на своєму місці. До  таких людей належить прекрасна клинівчанка, художній керівник Клинівського сільського будинку культури  та за сумісництвом педагог-організатор Клинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Клімова Оксана Степанівна. 

Закінчивши Київський університет культури та здобувши спеціальність «Педагог-соціально-культурної сфери. Культуролог», Оксана Степанівна впевнено крокує обраною стежиною.

 Стільки в ній оптимізму й завзятості, що можна тільки позаздрити  її бажанню творити прекрасне  навколо себе і дарувати всім оточуючим часточку своєї невичерпної енергії та творчості.

З великим бажанням поспішає дітвора на репетиції до різних концертів, шкільних та сільських заходів. Активно розучує нові таночки зразковий танцювальний колектив «Барвінок», який із своїм талановитим та мудрим керівником неодноразово здобував призові місця у різних районних та обласних конкурсах. Наші юні барвінчата завдяки Оксані Степанівні та з-за підтримки народного депутата України Гереги Олександра Володимировича  мали нагоду відвідати засніжений «Буковель», побувати на Чорному морі у Коблевому, відвідати столицю і т. п.

Виступивши на сцені Хмельницького обласного академічного музично-драматичного театру імені Старицького , «Барвінок» здобув І місце у конкурсі фольклорних колективів «Зимовий вернісаж». Було багато сильних суперників, та Оксана Степанівна настільки вміло організувала гру акторів на сцені, попрацювала над сценічними образами, що судді навіть довго не вагались: серед 22 колективів області перемогу здобув наш «Барвінок».

За цим усім стоїть наполеглива праця, недоспані ночі, іноді сльози та розпач, але результат завжди один – чудово виконана робота.

 Якою б не була погода надворі, наш сільський будинок культури завжди переповнений глядачами на концертах, які організовує Оксана Степанівна. Учасниками концертів з радістю стають і учні школи, і жителі села. А глядачів у залі завжди багато, бо люди звикли, що концерти завжди цікаві.

 У колі колег Оксана Степанівна  оптиміст. З нею залюбки спілкуються, ра­дяться у вирішенні питань, бо ж  знають, що талановита, розумна, толерантна, життєрадісна, вимоглива і, водночас, людяна. 

 Оксану Степанівну  поважають односельці. Вона користується повагою і авторитетом серед  учнів, їхніх батьків. Тож певно, що найбільшим її досягненням є не отримані нею грамоти та звання, а повага і теплі слова, що лунають на її адресу від вдячних випускників, які  завжди тримають з нею зв’язок, частенько заїжджають в гості.

Кажуть, що для справжнього таланту не важливо, де він знаходиться. Головним є бажання і прагнення реалізувати цей дар, спрямувати його на радість і щастя, як це робить наша Оксана Степанівна.

Адже вона  прекрасна мати трьох дітей, дружина, спритна господиня, чудовий хореограф - постановник, сценарист, шанований у селі повар,поетеса, співачка і просто добра душа.

 

Маючи таких людей, ми бачимо, що наш край не обмілів на таланти,  знаходяться чудові люди, які невтомною працею возвеличують свою малу батьківщину.
Творчих злетів, здійснення планів і задумів, невичерпної енергії, задоволення від праці бажаємо Оксані Степанівні у її ювілейний день народження, який завітає до неї у гості 3 серпня. Нехай і надалі вона тішить нас своїм талантом та результативною працею у царині творчості.

Прус О. Т.

заступник директора

Клинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів

"НАШ ГОРОДОК"

© 2011 All right reserved. Інформаційний портал Городоцького району.     Створення сайтів
При передруці матеріалів посилання на сайт є обов'язковим! Відповідальність за достовірність фактів несе автор публікації.

Олександр Герега народний депутат України За конкретні справи АТП Чемерівці