• 001.jpg
  • 002.jpg
  • 005.jpg
  • 004.jpg
  • 003.jpg

Пошук по сайту

Лічильник відвідувачів

Місцеві таланти

Валентина Коляда

Валентина Коляда

Валентина Коляда

Валентина Коляда - сучасна українська письменниця, автор дитячої фантастичної повісті «Пригоди Романа та його друзів на Дріоді» та повісті з серії «Нова українська мелодрама»  - «Розірвана фата». Народилась та виросла на Городоччині, що у Хмельницькій області. Закінчила Київське обласне училище культури за спеціальністю «Керівник оркестру народних інструментів». Також  у Києві закінчила вечірню школу № 8. За спеціальністю працювала мало, бо майже одразу поїхала працювати за кордон. У 1997 році в авторки народилась донечка Анжеліка.

Письменниця подорожує, багато читає, а також пише вірші.  Є у неї перші спроби написання кіносценаріїв. Мріє, щоб за її творами знімалось українське кіно.

Зараз до перевидання готується  перша книга письменниці та продовження вже популярної серед читачів «Дріоди….»  Співпрацює з художниками-іконописцями, що зараз оформляють одну з церков у м. Хмельницький.

"НАШ ГОРОДОК"

© 2011 All right reserved. Інформаційний портал Городоцького району.     Створення сайтів
При передруці матеріалів посилання на сайт є обов'язковим! Відповідальність за достовірність фактів несе автор публікації.

Олександр Герега народний депутат України За конкретні справи АТП Чемерівці