Ольга Слободанюк (Мазур)

Ольга Слободанюк (Мазур)

Ольга Слободанюк (Мазур)

Народилась 9 жовтня 1974 р. В селі Завадинці, (хутір Золотарка) Городоцького району Хмельницької області

Городоцький район

1981-1991 р.р. навчання в Городоцькій загальноосвітній школі №4
1991-1992 р.р. навчання в Хмельницькому училищі за спеціальністю «Художник-оформлювач».
1992 р. робота у Городоцькому управлінні сільського господарства на посаді диспетчера.
1999-2002 р.р. навчання в Борщівському агротехнічному коледжі, за спеціальністю «Товарознавство і комерційна діяльність»
2006-2011 р.р. спеціаліст з інформаційно-комп’ютерного забезпечення управління агропромислового розвитку райдержадміністрації
2010 р. творча діяльність у сфері декоративно-прикладного мистецтва
2011 р. вперше прийняла участь у виставці, присвяченій творчому звіту аматорів народного мистецтва району. Участь в етно-фестивалі смт. Сатанів та в обласній виставці «Агро-Поділля 2011»
2012 р. перша персональна виставка творчих робіт в Городоцькому краєзнавчому музеї. Участь в обласних виставках до Дня Незалежності України та «Агро-Поділля 2012». Друга персональна виставка в Хмельницькому обласному науково-методичному центрi культури i мистецтва.
2013 р. третя персональна виставка у виставковій залі м. Камʼянець Подільський та у бібліотеці ім.Островського м.Хмельницький

 

Свою трудову діяльність у сфері мистецтва я розпочала у 2010 році

 


Вперше прийняла участь у виставці, присвяченій творчому звіту аматорів народного мистецтва району у 2011 році. Далі перша персональна виставка творчих робіт в Городоцькому краєзнавчому музеї.  Участь в обласних виставках, місті Хмельницькому та у місті Камʼянець Подільський.

 


Мої роботи відносяться до декоративно-прикладного мистецва, я називаю їх «висипанками», і створюю виключно із природніх матеріалів: різного насіння, круп, горіхів а також спецій якщо потрібно додати більш яскравого кольору.

 


Як відомо з прадавніх-давен наші предки дуже шанобливо ставились до маленької насінини бо це є джерело нашого життя і добробуту, кожна насінина мала своє значення: ось наприклад соняшник це є наш головний слав’янський оберіг, а насіння соняшника символізує здоров’я дітей, зерна маку – символ здійснення бажань а насіння злаків і бобових – символ достатку і благополуччя сім’ї . Тому це не просто картини для інтерʼєру, а «картини – обереги» у яких є місія оберігати родинне вогнище.

 

Дари осені