• 001.jpg
  • 005.jpg
  • 002.jpg
  • 004.jpg
  • 003.jpg

Пошук по сайту

Лічильник відвідувачів

Відео

Разом із весною – призов. На скількох хлопців у Хмельницькій області очікує форма?

Разом із весною – призов. На скількох хлопців у Хмельницькій області очікує форма?

З 1 квітня і до 31 травня триватиме весняний призов до Збройних сил України. Юнаки віком від 20 до 27 років отримуватимуть повістки, або ж, в разі неотримання, зобов’язані з’явитися у військовий комісаріат протягом 10 днів. Служба триватиме 18 місяців для тих, хто немає вищої освіти і 12 – для спеціалістів та магістрів.

До таких формувань, нагадаємо, відноситься Національна гвардія України, а також цього року будуть призивати на Державну прикордонну службу. Військовий комісаріат Хмельницької області вже 2 роки поспіль займає 1 місце у Збройних силах по всіх питаннях призову, враховуючи контрактну армію.

До дефіцитних спеціальностей відносять механіків-водіїв, що включають танкістів, артилеристів, розвідників та зв’язківців. За минулий призов до кримінальної відповідальності від ухиляння військово-строкової служби було притягнуто 3 чоловіків. Також, на брифінгу пригадали і осінній додатковий призов, пов’язаний із вибухами на складах боєприпасів. Так, тепер їх будуть охороняти солдати.

До слова, усього по Західному регіону, що включає 8 областей, прикличуть 3800 чоловік. І ще раз наголошують – строковиків до АТО не направляють.

Юнаки віком 18-19 років теж можуть пройти службу в армії за контрактом на добровільній основі. Проте, зазначають, у разі направлення до АТО подібну вказівку можна відкликати. І наостанок нагадаємо: відстрочку від проходження служби можуть отримати чоловіки окремих професій, до прикладу, педагоги, лікарі, священики, поліцейські, а також вона надається для здобуття освіти, або ж за певними сімейними обставинами. Повне звільнення отримують непридатні за станом здоров’я, ті, хто уже пройшов службу у іншій державі, виконали обов’язки служби у військовому резерві протягом строків 1 і 2 контрактів, ті, хто успішно пройшов військову кафедру в університеті призовники, чиї близькі родичі загинули або стали інвалідами під час проходження військової служби або зборів, та засуджені до позбавлення волі.

Відео 33 каналу

"НАШ ГОРОДОК"

© 2011 All right reserved. Інформаційний портал Городоцького району.     Створення сайтів
При передруці матеріалів посилання на сайт є обов'язковим! Відповідальність за достовірність фактів несе автор публікації.

Олександр Герега народний депутат України За конкретні справи АТП Чемерівці