• 002.jpg
  • 004.jpg
  • 005.jpg
  • 001.jpg
  • 003.jpg

Пошук по сайту

Лічильник відвідувачів

Відео

Як у Хмельницькому двоє молодиків грабували магазин

Як у Хмельницькому двоє молодиків грабували магазин

Гроші на бочку. Подія трапилася у рибному магазинчику, що на Тернопільській.  Розбійники прикинулися покупцями, проте прийшли вони за іншим.  Молодики почали вимагати із продавчині гроші. Жінка пручалася, але хлопці дістали пістолет та забрали зароблене з каси самі.

У цей момент двоє випадкових перехожих, Василь і Дмитро, заблокували вхідні двері та викликали поліцію. Зрозумівши, що опинились у пастці, злодії розбили вікно та вискочили на вулицю.

Перехожі вказали патрульним напрямок, куди “зробили ноги” розбійники, тому упіймали їх швидко. Обоє перебували “під мухою”. Від скла мали порізи на руках, але складали байки, що травми отримали під час бійки.

З’ясувалося, що обоє затриманих 31 та 33 років — місцеві жителі, раніше вже неодноразово притягувалися до кримінальної відповідальності за крадіжки, грабежі та розбої. У них вилучили пневматичний пістолет та близько 9 тисяч гривень, які нападники викрали з магазину. Тепер красти не будуть довго, бо можуть опинитися у тюрмі аж на 12 років.

Відео 33 каналу

"НАШ ГОРОДОК"

© 2011 All right reserved. Інформаційний портал Городоцького району.     Створення сайтів
При передруці матеріалів посилання на сайт є обов'язковим! Відповідальність за достовірність фактів несе автор публікації.

Олександр Герега народний депутат України За конкретні справи АТП Чемерівці