• 004.jpg
  • 003.jpg
  • 005.jpg
  • 002.jpg
  • 001.jpg

Пошук по сайту

Лічильник відвідувачів

Відео

Дороге 1 вересня: ми підрахували, скільки в середньому витрачають батьки на шкільне приладдя

Дороге 1 вересня: ми підрахували, скільки в середньому витрачають батьки на шкільне приладдя

 

Ціни – на будь-який гаманець, та ми шукаємо середню вартість – аби висновки були об’єктивнішими. У середньому, вартість шкільної сумки, де і спинка зручна, і якість пристойна  – 600-700 грн. А от простий та менш якісний, який на довгу службу не розрахований, обійдеться у 350 грн.

Все частіше до 1 вересня школярам як урочистий одяг обирають вишиванку – на святі вони замінили звичайну блузку чи сорочку.

Сарафан та піджачок для дівчинки оцінюють, в середньому, у 300 грн. Вдягнути хлопчика коштує дорожче.

Варіант місцевого виробництва дешевший, а от, як кажуть, за «турецький» доведеться мамі чи татові викласти 1,5 – 2 тисячі.

Виростають дітлахи за літо і з повсякденного одягу. Джинси, светри, нове взуття та спортивні костюми скуповують, традиційно, також напередодні Дня знань. Кажуть продавці, що за спортивками приходять часто.

Ціни найрізноманітніші, як і потреби. Варто підкреслити й те, що коли одним школярикам перед 1 вересня оновлюють гардероб і  канцтовари  повністю, у інших – збереглось дещо із минулого навчального року, тому й рахувати витрати потрібно індивідуально.

Як би там не було, але  зібрати дитину до школи все одно коштує чимало. Та головне, аби навчання приносило юним здобувачам знань позитивні емоції, а шкільний період навіть через багато років викликав тільки теплі спогади.

Відео 33 каналу

"НАШ ГОРОДОК"

© 2011 All right reserved. Інформаційний портал Городоцького району.     Створення сайтів
При передруці матеріалів посилання на сайт є обов'язковим! Відповідальність за достовірність фактів несе автор публікації.

Олександр Герега народний депутат України За конкретні справи АТП Чемерівці