• 003.jpg
  • 002.jpg
  • 004.jpg
  • 001.jpg
  • 005.jpg

Пошук по сайту

Лічильник відвідувачів

Видатні земляки

Битий Анатолій Іванович

Битий Анатолій Іванович - голова правління відкритого акціонерного товариства «Городоцьке», «Заслужений працівник сільського господарства України».

Битий А. І.

Битий Анатолій Іванович - голова правління відкритого акціонерного товариства «Городоцьке», м.Городок Хмельницької області, нагороджений почесним званням «Заслужений працівник сільського господарства України».
Народився 23 березня 1939 року с.Івахнівці Чемеровецького району Хмельницької області. Трудову діяльність розпочав у 1956 році учнем токаря Барського машинобудівного заводу.
З 1976 року - директор радгоспу „Городоцький" де працює по даний час.

Битий Анатолій Іванович
Битий Анатолій Іванович - високоосвічений фахівець сільськогосподарської галузі, ерудований та принциповий керівник ,який працює і живе з людьми для зростання їх добробуту.
Основний напрямок роботи керівника є впровадження передових методів вирощування та догляду за садами та ягідниками.
Значний внесок під його керівництвом здійснено в розбудову інфраструктури м.Городок. Побудовано житловий масив, гуртожиток, дитячий садок, котельну, дорогу до господарства, а також цілий ряд виробничих будинків та приміщень.
Завдяки цим позитивним якостям Битий Анатолій Іванович користується заслуженим авторитетом та повагою серед працівників товариства, жителів міста, керівників району та області є депутатом Городоцької районної ради. Він нагороджений орденом "Знак пошани", грамотами обласної, районної державних адміністрацій та Міністерства аграрної політики. Почесний громадянин м. Городка.

- Ще у початкових класах я засвоїв урок: якщо за своє життя виховаєш сина, збудуєш дім і виростиш сад, то можеш вважатися щасливим. Відтоді рік за роком, старався досягти цього. І сьогодні маю право звітувати перед пам’яттю своїх шкільних наставників: їхніх порад дослухався і почуваюся щасливим. Щоправда, маю радість від того чи не подвійну, адже сад сягнув далеко за присадибні розміри, нащадок Валерій працює поруч зі мною, а ще сподіваюся, що внук Андрій з університетським дипломом згодом продовжить династію садівників Битих. І довіку буде квітучим і рясним наш 300- гектарний сад, щовесни оновлюючись високоврожайними саджанцями з вітчизняної і світової скарбниці.

Савченко А.В.

"НАШ ГОРОДОК"

© 2011 All right reserved. Інформаційний портал Городоцького району.     Створення сайтів
При передруці матеріалів посилання на сайт є обов'язковим! Відповідальність за достовірність фактів несе автор публікації.

Олександр Герега народний депутат України За конкретні справи АТП Чемерівці