• 004.jpg
  • 003.jpg
  • 002.jpg
  • 005.jpg
  • 001.jpg

Пошук по сайту

Лічильник відвідувачів

Видатні земляки

Соха Володимир Георгійович

Соха Володимир Георгійович - генеральний директор ТзОВ «Хенкель Баутехнік (Україна)»

Соха В. Г.

Народився 10 грудия 1962р. в м. Городок Хмельницької області.
Після закінчення місцевої загальноосвітньої школи, Володимир Георгійович, наслідуючи батька, обирає професію будівельника. Навчається у Київському інженерно- будівельному інституті.
Трудову діяльність Володимир Соха розпочав провідним інженером Мостобудівного тресту у м. Рига. Після розпаду Радянського Союзу створив у Ризі будівельну компанію «Росса». Наступним кроком зростання у професійній кар'єрі Володимира Георгійовича стала будівельна компанія Lattex, яку він очолив у 1992р.

Соха В. Г.
У 1997р. В.Соха повертається на Україну і вирішує з допомогою міжнародного концерну «Хенкель» розпочати виробництво сухих будівельних сумішей «Ceresit I Thomsit», шпалерного і монтажного клею, герметиків. Протягом наступних десяти років компанія «Хенкель Баутехнік Україна», яку очолює В.Соха, споруджує на Україні чотири заводи по виробництву сухих будівельних сумішей (м. Київ, м. Харків).
В.Г.Соха - лауреат Державної премії України в області науки і техніки, автор книги «Матеріали і технології в сучасному будівництві», номіпант академічних рейтингів «Золота фортуна», «Людина року». Почесний громадянин м. Городка.


Володимир Георгійович знаний меценат і благодійник. За доброзичливість і милосердя Папа Римський у березні 2004р. нагороджує його орденом «Золотого Хреста Петра і Павла». За допомогу в будівництві і реставрації Храмів України В.Соху в цьому ж році нагороджено орденом Святого Володимира Української Православної Церкви.

Соха В. Г.

Підприємство "Хенкель Баутехник (Україна)" було засновано в березні 1998 р. і належить до групи компаній "Хенкель" - одного з найбільших європейських хімічних концернів. Компанія "Хенкель Баутехник (Україна)" представляє на українському ринку продукцію під торговельними марками Ceresit, Thomsit, Момент, Metylan. Всі ці бренди добре відомі й користуються популярністю в багатьох країнах миру. На сьогодні асортименти продукції, що випускає заводом, включає широкий спектр продуктів для будівництва й ремонту: матеріали для облицювання (різноманітні асортименти клеїв для плитки, розчини для розшивки швів); матеріали для пристрою підлог Ceresit й Thomsit; системи пристрою фасадів будинків, у тому числі системи утеплення будинків для приватного й капітального будівництва; матеріали для гідроізоляції й гідрофобізації; матеріали для підготовки поверхонь під обробку (ґрунтовки, грунтующие фарби, шпаклівки, очисники); добавки в розчини й бетон; кладочные розчини. Також підприємство реалізує монтажну піну, герметики, клеї для шпалер Metylan і побутові клеї Момент

Андрій Савченко

"НАШ ГОРОДОК"

© 2011 All right reserved. Інформаційний портал Городоцького району.     Створення сайтів
При передруці матеріалів посилання на сайт є обов'язковим! Відповідальність за достовірність фактів несе автор публікації.

Олександр Герега народний депутат України За конкретні справи АТП Чемерівці