Гуменюк Микола Іванович

Гуменюк Микола Іванович - науковий співробітник Національного інституту фтизіатрії та пульмонології ім.Ф. Г. Яновського АМН України, доктор медичних наук, старший науковий співробітник, автор понад 120 наукових праць, монографій та винаходів. В 1998 році очолив фармацевтичне підприємство «Юрія-фарм».

Гуменюк Микола Іванович

Гуменюк Микола Іванович. Уродженець с.Новий Світ, а закінчив середню школу в м.Городок, що на Хмельниччині. Після закінчення інституту і по сьогоднішній день працює науковим співробітником у Національному інституті фтизіатрії та пульмонології ім.Ф. Г. Яновського АМН України, доктор медичних наук, старший науковий співробітник, автор понад 120 наукових праць, монографій та винаходів. Живе та працює в місті Києві. Наукова діяльність Гуменюка М.І. успішно поєднана з організацією та розвиткой'фармацевтичного виробництва. З 1990 року він є генеральним директором медичного центру «М.Т.К.», а в 1998 році очолив фармацевтичне підприємство «Юрія-фарм». Особливу увагу Гуменюк М.І. приділяє науковим розробкам, доклінічним і клінічним дослідженням та впровадженню в промислове виробництво протимікробних та антибактеріальних лікарських засобів від широкого спектра дії до специфічних препаратів для лікування туберкульозу.

Гуменюк М. І.

Виробничу та наукову діяльність Гуменюк М.І. плідно поєднує з громадською роботою. Він один з ініціаторів створення Всеукраїнської асоціації виробників інфузійних розчинів, віце-президент, член Асоціації алергологів України. У 2005 році М.І.Гуменюка відзначено Міжнародною нагородою імені Сократа Європейської бізнесової асамблеї (Оксфорд, Велика Британія) за особистий внесок в інтелектуальний розвиток сучасного суспільства та включено до Міжнародного реєстру видатних персоналій сучасного світу.

м.Городок 'Юрія-Фарм'

25 травня 2012 року в м. Городку відкрили пам’ятник знаменитому співвітчизнику, вченому світового рівня, видатному мікробіологу, останньому власнику м. Городок Сергію Миколайовичу Виноградському. Пам’ятник являє собою архітектурну композицію: погруддя С.М.Виноградського з білого мармуру на колоні з червоного граніту, що знаходиться на постаменті з сірого граніту.
В день відкриття було промовлено багато теплих слів на адресу видатного вченого. Особливі слова подяки адресувалися Гуменюку Миколі Івановичу - благодійнику, який надав кошти для виготовлення та встановлення пам'ятника.

На фото: Обезюк М.Н., Гуменюк М.І.

Рішенням №6, 36 сесії Городоцької міської ради народних депутатів від 30 серпня 2013 року Гуменюку Миколі Івановичу, науковому співробітнику Національного інституту фтизіатрії та пульмонології ім. Ф. Г. Яновського АМН України, доктору медичних наук, старшому науковому співробітнику присвоєно звання "Почесний громадянин м. Городок".

 

Виступ Генерального директора Миколи Івановича Гуменюка до 15-ти річчя Корпорації Юрія-Фарм

Гуменюка Миколу Івановича - генерального директора товариства "Юрія-Фарм" нагороджено орденом «За заслуги» III ступеня >>>

МТК 25 років разом ! >>>

Сайт компанії ЮРІЯ-ФАРМ - http://www.uf.ua/

Андрій Савченко