• 004.jpg
  • 002.jpg
  • 001.jpg
  • 003.jpg
  • 005.jpg

Пошук по сайту

Лічильник відвідувачів

Видатні земляки

Слободян Олександр В’ячеславович

Слободян Олександр В’ячеславович - президент АТ "Оболонь" на громадських засадах (м. Київ), президент ФК "Оболонь", Народний депутат України третього, четвертого та шостого скликань.

Слободян О. В.

Слободян Олександр В’ячеславович - президент АТ "Оболонь" на громадських засадах (м. Київ), президент ФК "Оболонь", Народний депутат України третього, четвертого та шостого скликань, член Комітету Верховної Ради з питань економічної політики, заступник голови Української народної партії. Член Національної ради Конгресу української іінтелігенції, почесний громадянин м. Городок.
Народився 21 лютого 1956р. в м.Тернопіль. Дитинство минуло в с. Іванківці та у м.Городку, де закінчив середню школу.
У 1978р. Олександр В’ячеславович закінчив Київський технологічний інститут харчової промисловості, за фахом - інженер-економіст. Працював на Городоцькому цукровому заводі на Хмельниччині.
У 1978-1980рр. проходив службу у танкових частинах у Білорусії. Закінчив школу офіцерів запасу.
З 1980р. працює на заводі "Оболонь", на якому обіймав посади інженера, старшого інженера відділу організації праці і зарплати. У 1981р очолював цех, а з 1982р. працював начальником лабораторії наукової організації праці та управління.

АТ 'Оболонь'
25 грудня 1989 року колектив підприємства обрав Олександра В’ячеславовича генеральним директором виробничого об'єднання "Оболонь".
У 1990р. був обраний головою орендної ради ВО "Оболонь".
З 1993р. - голова правління АТ "Оболонь", аз 1998р. - президент АТ "Оболонь" на громадських засадах.
У 1992р. завдяки зусиллям О.В.Слободана АТ "Оболонь" отримало свідоцтво № 1 Фонду державного майна України.

Слободян О. В.
Під керівництвом О. Слободяна АТ "Оболонь" стало найбільшим в Україні виробником пива, безалкогольних та слабоалкогольних напоїв, мінеральної води. О. Слободяну належить ідея заснування ринку соковмісних напоїв з корисними властивостями. Не раз бренд "Оболонь" був визнаний кращим брендом року, а сам Слободян є одним з найкращих топ-менеджерів України. Крім політики і бізнесу О.Слободян підтримує розвиток українського спорту (президент футбольного клубу прем'єр-ліги "Оболонь"), активно займається громадською діяльністю.

 
 

За особливий внесок у розвиток вітчизняної економіки Олександра В’ячеславовича нагороджено орденами "За заслуги" III ступеня та Князя Володимира Великого. Почесний громадянин м. Городка.

"НАШ ГОРОДОК"

© 2011 All right reserved. Інформаційний портал Городоцького району.     Створення сайтів
При передруці матеріалів посилання на сайт є обов'язковим! Відповідальність за достовірність фактів несе автор публікації.

Олександр Герега народний депутат України За конкретні справи АТП Чемерівці