Герега Олександр Володимирович

Олександр Володимирович Герега – народний депутат України, засновник ТОВ «Епіцентр К», співголова політичної партії «За конкретні справи», засновник благодійного фонду «Фонд Олександра та Галини Герег», президент Федерації важкої атлетики, віце-президент Української асоціації футболу, 1-й віце-президент Федерації волейболу України, заслужений працівник сфери послуг України.

Головною метою свого життя вважає духовне та економічне відродження Хмельниччини та всієї України. Займається громадською роботою з популяризації та розвитку фізичної культури і спорту. Надає матеріальну підтримку медичним та освітнім закладам, підприємствам та установам бюджетної сфери Хмельниччини.

Герега Олександр Володимирович

Олександр Володимирович Герега народився 27 червня 1967 р. в м. Городку Хмельницької області у робітничій сім'ї. Батьки працювали на верстатобудівному заводі: батько - токарем 6-го розряду, мати - в інструментальному цеху.

В 1984 р. закінчив середню школу №1 у м. Городку Хмельницької області. З 1984 по 1985 рр. навчався у Городоцькому філіалі Хмельницького ПТУ №17. З 1985 по 1987 рр. проходив строкову службу у лавах радянської армії. З 1987 по 1990 рр. навчався у Хмельницькому кооперативному технікумі. Вищу освіту здобував у Львівській комерційній академії, спеціальність «Менеджмент організацій і адміністрування».

Трудову діяльність розпочав ще у шкільному віці: у період шкільних канікул працював вантажником на хлібозаводі, у радгоспі – на заготівлі ягід та підготовці тари для них. Після закінчення технікуму працював експедитором Городоцької міжрайбази.

У 1991 р. заснував власну справу - продаж керамічної плитки та сантехніки. У 1996 року разом із дружиною Галиною Герегою відкрив магазин керамічної плитки в Києві площею 25 кв. м на вул. Петра Запорожця, 15.

У 2003 р. заснував ТОВ «Епіцентр К», яке сьогодні є найбільшою в Україні мережею торговельних центрів. Вона об’єднує ТЦ «Епіцентр», гіпермаркети «Нова лінія», спортивні магазини Intersport та онлайн-сервіс epicentrk.ua. Щорічно мережу відвідує більше 60 мільйонів покупців.

Окрім торговельних центрів, група компанії «Епіцентр К» розвиває аграрний напрямок та має власні виробничі потужності.

Народний депутат

Олександр Герега

28 жовтня 2012 р. обраний народним депутатом України від 192-го виборчого округу до Верховної Ради України VII скликання.

На позачергових парламентських виборах 26 жовтня 2014 року в одномандатному виборчому окрузі №192 Хмельницької області знову здобув переконливу перемогу, отримавши найвищий результат довіри виборців в Україні - 73,86% голосів, і був обраний народним депутатом України VIII скликання.

64 законопроекти, запропоновані виборцями у виборчому окрузі №192, були подані народним депутатом України Олександром Герегою на розгляд Верховної Ради, 8 з яких стали чинними законами.

На парламентських виборах 21 липня 2019 року був обраний народним депутатом Верховної Ради IX скликання по 192-му одномандатному округу Хмельницької області.

Член депутатської групи "За майбутнє" у Верховній Раді України.

Голова підкомітету з питань загального податкового адміністрування та оподаткування податком на прибуток підприємств, бухгалтерського обліку і аудиту Комітету Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики.

Член Української частини міжпарламентської асамблеї Верховної Ради України, Сейму Литовської Республіки та Сейму і Сенату Республіки Польща, член групи з міжпарламентських зв’язків зі Сполученими Штатами Америки, Австрійською Республікою, Італійською Республікою, Королівством Нідерландів, Швейцарською Конфедерацією, Республікою Польща та Азербайджанською Республікою.

Герега О.В., Герега Г.Ф.

Герега О.В., Герега Г.Ф.

 Меценат

Засновник благодійного фонду «Фонд Олександра та Галини Герег».

В рамках благодійної діяльності Олександром Володимировичем Герегою проведена значна робота з покращення матеріально-технічної бази житлових будинків Городоцького, Дунаєвецького районів Хмельницької області. Надана матеріальна підтримка медичним та освітнім закладам, підприємствам та установам бюджетної сфери Хмельниччини. Надаються будівельні матеріали і проводяться капітальні ремонти лікарень, ФАПів, шкіл, дитячих садочків, сільських клубів, храмів, церков. Здійснюється перекриття дахів, закупка меблів, комп’ютерної техніки, автомобілів швидкої допомоги, тракторів, снігоприбиральної машини та інше.

Олександр Герега займається громадською роботою з популяризації та розвитку фізичної культури і спорту, зокрема, серед дітей, молоді та юнацтва. Є ініціатором створення спортивних клубів «Епіцентр». Всього компанією відкрито 5 спортивних комплексів в різних регіонах України.

ТОВ «Епіцентр К» є фінансовим партнером громадської організації «Епіцентр - дітям», за сприяння якої у жовтні 2018 року було відкрито першу соціально-спортивну школу Фонду «Реал Мадрид» у Тернополі.

У березені 2019 року було підписано угоду про співробітництво між ГО «Епіцентр – дітям» та Фондом «Реал Мадрид» за якою найближчим часом буде відкрито 5 соціально-спортивних шкіл Фонду «Реал Мадрид» по всій Україні.

У 2013 р. обраний президентом Федерації важкої атлетики України.

У травні 2017 р. обраний віце-президентом Української асоціації футболу.

У серпні 2020 р. обраний першим віце-президентом Федерації волейболу України.

Спорт – це життя

Незмінним пріоритетом Олександра Володимировича та його компанії є захист дітей та створення умов для їхнього розвитку. Його турбота не обмежується Києвом.

Спорт – це життя

Так, 14 вересня 2008 р. в м. Городок на Хмельниччині було відкрито спортивний клуб «Епіцентр», в якому діти мають змогу займатися спортом під керівництвом досвідчених фахівців.

Українська мережа будівельно-господарських гіпермаркетів «Епіцентр К» стала першим національним спонсором ЄВРО-2012.

18 січня 2011 р. під час офіційної церемонії з нагоди оголошення компанії «Епіцентр К» першим національним спонсором УЄФА ЄВРО-2012 генеральний директор УЄФА Events SA Девід Тейлор разом із засновниками компанії «Епіцентр К» Олександром і Галиною Герегами підписали договір про співпрацю.

16 жовтня 2014 р. у Городку відбулися історичні грандіозні події – відкриття сучасного європейського спорткомплексу «Епіцентр» та Чемпіонату України з важкої атлетики. Детальніше >>>

3 липня 2015 р. відбулося урочисте відкриття нового сучасного спортивного комплексу «Епіцентр» у м. Хмельницький. Детальніше >>>

16 жовтня 2015 р. було відкрито важкоатлетичний спортивний комплекс «Епіцентр» у м. Кам'янець-Подільський Хмельницької області. Детальніше >>>

Також було проведено багато капітальних ремонтів спортивних залів у 192-му виборчому окрузі Хмельницької області (Городоцький, Дунаєвецький, Чемеровецький і Ярмолинецький райони).

Житлово-комунальне господарство

Місто Городок отримало для потреб комунального господарства багато одиниць техніки:

• КАМаз-Євро-3;
• Автомобіль-автовишка;
• Трактор МТЗ-82;
• Автомобіль ГАЗ-3309, цистерна асенізаційна;
• УАЗ – АС-4 для перевезення робітників;
• 4 автобуси «Богдан – 93-02» для міського та приміського перевезення громадян;
• Причіп тракторний двухосний.

Відсутність коштів на фінансування житлово-комунального господарства, ремонт житлового фонду, доріг міста та інші потреби спонукали представників міської ради звернутися з проханням до інвесторів про допомогу. Олександр Володимирович, наш земляк і благодійник, дізнавшись про мізерний міський бюджет, про чималі проблеми із фінансуванням ЖКГ, не відмовив у допомозі.

Народним депутатом України Олександром Володимировичем Герегою та громадською організацією «За конкретні справи» проведена значна робота з покращення матеріально-технічної бази житлових будинків. Так, в м. Городок проведено повну заміну старого покриття дахів 45-ти житлових будинків, 4-х дитячих закладів, 6-х шкіл.

Від Олександра та Галини Герег смт. Сатанів отримало для потреб комунального господарства сміттєзбиральну машину. Також було подаровано 7 нових автомобілів швидкої допомоги для Городоцького району.

За фінансової підтримки Гереги О. В. в м. Городок було проведено ремонт ділянок доріг з асфальтним покриттям по вулицях Шевченка та Грушевського.

Лікарні та ФАПи Городоцького району

• Надано будівельних матеріалів для ремонту 21 ФАПу;
• Надано будівельних матеріалів для ремонту 4 амбулаторій;
• Капітально відремонтовано 3 ФАПи;
• Капітально відремонтовано 2 амбулаторії;
• Перекрито дахів на приміщеннях 3 лікарень;
• Капітально відремонтовано приміщень 2 лікарень.

27 червня 2009 р. рішенням сесії Городоцької міської ради Олександру Володимировичу Герезі присвоєно звання «Почесний громадянин міста Городок».

28 жовтня 2012 р. Олександр Володимирович Герега обраний народним депутатом України від 192-го виборчого округу Хмельницької області (Городоцький, Дунаєвецький, Чемеровецький і Ярмолинецький райони).

В квітні 2013 р. Олександр Володимирович Герега був обраний Президентом Федерації важкої атлетики України.

На позачергових парламентських виборах 26 жовтня 2014 р. в одномандатному виборчому окрузі №192 Хмельницької області вдруге здобув переконливу перемогу (73,86% голосів виборців – найкращий результат по Україні) і був обраний народним депутатом України VIII скликання. Член Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики. Член груп з міжпарламентських зв’язків з Сполученими Штатами Америки; Королівством Іспанія; Італійською Республікою; Республікою Польща.

8 квітня 2015 р. удостоєний звання «Найкращий спортивний організатор року» за створення сприятливих умов для розвитку важкої атлетики в Україні та розбудову спортивної інфраструктури в рамках IX Всеукраїнської премії «Герої спортивного року».

Нагороджений орденом «Професіонал галузі» за вагомий особистий внесок у розвиток економіки України та професійне керівництво підприємством – лідером галузі. Нагороджений орденом «За заслуги» ІІІ ступеня за значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток України.

Головною метою свого життя Олександр Володимирович вважає духовне та економічне відродження рідної Хмельниччини та всієї України.

Своєю багаторічною плідною діяльністю завоював загальну повагу, визнання громадян Городоччини, України.
 

Телевізійний сюжет про Олександра Володимировича Герегу, який демонструвався по каналу «Поділля-Центр» 25.09.2012 року

 Україна будується не патріотичними гаслами, а патріотичними справами!

 

Частина 1

 

Частина 2

Відвідайте Сайт народного депутата України Гереги О.В.

Спортивний клуб "Епіцентр" 

Ремонт покрівель 

Сімка лідерів на Хмельниччині 

Прес-конференція представників обласних та районних засобів масової інформації 

Олександр Герега : "Спорт - це життя!" 

Савченко А.В.