• 004.jpg
  • 003.jpg
  • 001.jpg
  • 002.jpg
  • 005.jpg

Спортивний клуб

Пошук по сайту

Лічильник відвідувачів

Zumba® fitness

Zumba® fitness

 Zumba® fitness – танцювальна фітнес-програма, в основі якої латиноамериканські та світові музичні ритми, та в якій поєднано енергійні, запальні, веселі та ефективні рухи з елементами фітнесу.

Такий підхід дозволяє привести тіло в форму, забезпечує оптимальне кардіонаватаження та м’язовий тонус. Водночас, всі учасники, незалежно від рівня танцювальної підготовки, швидко і легко засвоюють програму Zumba® fitness, оскільки танцювальний досвід не є обов’язковим. Атмосфера вечірки на тренуваннях. Zumba® fitness якраз допомагає новачкам і людям, які не вміють танцювати або раніше соромились брати участь в групових тренуваннях, відчувати себе більше розкутими.

Заняття в групі по Zumba® fitness – це цікаво, весело й ефективно. Недарма цей вид тренувань стає все більш та більш популярним на Заході. Багато фітнес-центрів та танцювальних студій США, Канади і Європи давно ввели класи із Zumba® fitness у свої базові програми тренувань. Адже саме цей вид занять не тільки допомагає моделювати тіло, але й дарує безліч позитивних емоцій.

Даний напрямок фітнесу з'явився в 90-х роках минулого століття в Колумбії. Перший хореограф, що поєднав в одному тренуванні елементи латиноамериканських танців і різних вправ для схуднення, був Альберто Перес (Beto). У 2021 році Zumba® святкує 20-річчя програми, а займається цим видом фітнесу понад 15 мільйонів людей в світі!

У чому відмінність Zumba® fitness від танців, функціонального фітнесу чи, наприклад, шейпінгу?

Zumba® – це чудове кардіотренування для тих, хто мріє схуднути, підтримувати форму або моделювати своє тіло. Zumba® fitness передбачає виконання специфічного набору вправ, розроблених спеціально для різних видів м'язів. При їх багаторазовому повторенні під різні ритми відбувається навантаження на м'язи, тренується дихальна і серцево-судинна системи, підвищується рівень загальної витривалості організму. Всі рухи вивчаються по черзі, а після виконуються під музику, що робить заняття різноманітними та веселими.

Говорячи про різноманіття видів Zumba®, зокрема в нашому спорткомплексі, то можна сказати, що практично вікових обмежень немає – тренуються дітки 4-6 років у дитсадках (Zumba® Kids Junior), школярі 1-7 класів (Zumba® Kids) в молодшій та середній групах, на базі СК “Епіцентр”, а також старшокласники й дорослі тренуються в групі Zumba® fitness.

Варто зазначити, що вже більше року в нас тренуються дорослі ще й в спецгрупі Zumba® Gold – якщо ти душею молода і хочеться танцювати, а вік чи різні “болячки” (високий чи низький тиск, біль в хребті чи суглобах, діабет тощо) не дозволять тренуватись, то ця програма саме для тебе – тут ми і танцюємо і судини й серце тренуємо і кілограми лишні скидаємо!

А ще ми вже 6 років поспіль щоліта беремо участь в найкрутішому танцювальному фестивалі в сонячній Одесі – ніяких змагань чи конкурсів хто краще, але маса задоволення від поєднання відпочинку та різноманітних майстер-класів на березі моря, спілкування із такими ж “зумбістами” із всієї України!

Підтримка професійної дорослої чоловічої команди з волейболу “Епіцентр Подоляни” стало вже традиційними для нашої групи “зумбісток” – адже це так круто не лише вболівати з трибун, але й проявити підтриму в форматі танців під час матчів!

Насправді, наші групи вже давно як маленькі зумба-сім’ї – всі дружні, завжди готові підтримати та порадити в різних ситуаціях.

В нашій секції не лише танці – ми розвиваємось в різних напрямках фітнесу: зазвичай після танцювального класу Zumba® fitness дівчата працюють над покращенням своїх форм та властивостей організму (гарні мязи, сила, витривалість, гнучкість, зміцнення спини) у форматі функціонального фітнесу з обладнанням та без, а також займаються стрейчингом (розтяжка), що надзвичайно корисно та важливо для кожного!

Бац Оксана Олександрівна

Бац Оксана Олександрівна – 

Ліцензований інструктор ZIN™

Zumba® Fitness        

Zumba® Kids & Zumba® Kids Jr.

Zumba® Gold

STRONG by Zumba®
Магістр з фітнесу та рекреації

IG @bats_zumba_gorodok                          Facebook Ксюха Бац Колесник

Графік тренувань можна дізнатись безпосередньо в СК “Епіцентр”або за номером +38(097)-681-52-20.

 Zumba® fitness

Zumba® fitness

Zumba® fitness

Zumba® fitness

Zumba® fitness

Zumba® fitness

Бац Оксана Олександрівна

Zumba® fitness

Zumba® fitness

Zumba® fitness

Zumba® fitness

Zumba® fitness 

Приєднуйтесь в команду!

"НАШ ГОРОДОК"

© 2011 All right reserved. Інформаційний портал Городоцького району.     Створення сайтів
При передруці матеріалів посилання на сайт є обов'язковим! Відповідальність за достовірність фактів несе автор публікації.

Олександр Герега народний депутат України За конкретні справи АТП Чемерівці